Προς το περιεχόμενο

A NOIZ (almost) production


audiokostas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τη Gibson μου...

Μην μας ακούσουν από το άλλο θέμα δίπλα

Οι άλλοι από δίπλα τη βρίσκουν με Τσέχες, Γιαπωνέζες κλπ, εμείς που εξακολουθούμε να γουστάρουμε τις Gibson, Fender είμαστε να δεις πως μας αποκάλεσαν, κάτι με τα λευτά είχε σχέση, δεν έδωσα σημασία.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Να σου πω τη αλήθεια, δε γουστάρω μόνο τις Gibson. Μου αρέσει οτιδήποτε έχει πάνω από 5 χορδές (μέχρι 19 που έχει το σιτάρ μου). Αλλά για να μπορείς να κρίνεις τις άλλες πρέπει να έχεις δίπλα τους μια Gibson

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου πω τη αλήθεια, δε γουστάρω μόνο τις Gibson. Μου αρέσει οτιδήποτε έχει πάνω από 5 χορδές (μέχρι 19 που έχει το σιτάρ μου). Αλλά για να μπορείς να κρίνεις τις άλλες πρέπει να έχεις δίπλα τους μια Gibson

Eυκαιρίας δοθείσης να γράψουμε και το Paint it black που μου αρέσει και δεν έχω τον ήχο. Η πρόσκληση ισχύει.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΛΗΤΕΙΑ!

Kαλά μου το 'λεγε ο παππούς μου, ασχολήσου με την επιστήμη σου, και άσε τη κιθάρα, τι θα γίνεις αλήτης μπουζουκλής.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου