Προς το περιεχόμενο

αγορα ακουστικης στα 2000 προτασεις!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

lakewood m 32 cp και d 32    larrivee d 05 και 09    martin d 35    martin dc 28e  furch d 25 cr την θελω για ακκορντοκατασταση και για στουντιο τι μου πρωτεινετε απο αυτες ? ψαχνω εδω και 2 μηνες και εχω κολλησει ασχημα ! αν εχετε να πρωτεινετε και καμια αλλη εμαι ανοιχτος

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ όσο έψαξα κατέληγα πάντα σε Takamine. Έχω την tsf48c και είμαι υπερικανοποιημένος! Και πραγματικά όποιος έχει παίξει μαζί της έχει σχολιάσει τα καλύτερα.

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=166631.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lakewood m 32 cp και d 32    larrivee d 05 και 09    martin d 35    martin dc 28e  furch d 25 cr την θελω για ακκορντοκατασταση και για στουντιο τι μου πρωτεινετε απο αυτες ? ψαχνω εδω και 2 μηνες και εχω κολλησει ασχημα ! αν εχετε να πρωτεινετε και καμια αλλη εμαι ανοιχτος

 

 

Tις εχεις ακουσει ολες αυτες ή απλα ειδες ποιες αντιστοιχουν στα χρηματα που δινεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι πιο "κλασσικο" υπαρχει για strumming στην τιμη αυτη.

 

Κ Α Λ Ο Ρ Ι Ζ Ι Κ Η

 

http://www.thomann.de/gr/martinguitars_d28.htm

 

;D ;D ;D ;D

 

 

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερεις κατι φιλε μου εχω εναν ενδιασμο με τις martin. Γιατι ακομα και στα ξενα forums

λενε οτι οι καινουριες martin δεν εχουν καμια σχεση με τις παλιες .αυτα που λενε οτι μετα απο καιρο ανοιγει ο ηχος και διαφορα τετοια δυστυχως δεν ισχυει τιποτα. και το λενε και ανθρωποι που παιζουνε με martin .η κιθαρα δλδ παραμενει ενα 90% η ιδια απο τη στιγμη που θα την αγορασεις και μετα απο 7 χρονια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου