Προς το περιεχόμενο

Ελλάδα έχεις ταλέντο - ΝΤΡΟΠΗ!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Έτυχε να δω το Ελλάδα έχεις ταλέντο, σήμερα, 26-06-2009, 21:00. Ο 1ος που βγήκε ήταν ένα παιδάκι 5-7 χρονών, Νίκος κάτι. Το παιδάκι έχει εξαιρετική μνήμη, θυμάται σημαίες, χώρες, και πρωτεύουσες χωρών. Του δείχνεις μια σημαία και σου λέει όνομα χώρας και πρωτεύουσα! Φανταστικό!

 

Ταλέντο; Ας πούμε ναι!

Αξιοπερίεργο; Σίγουρα!

Κάτι να έχουν καμάρη οι γονείς; Εξαρτάται, αλλά ναί.

Να βγάζεις ένα παιδάκι 5-7 χρονών στην τηλεόραση; Τώρα θα βρίσω: Μαλάκες είναι; IQ χαρτοπετσέτας έχουν; Τόσο ανώμαλοι πιά; Η επιτροπή που δε λέει τίποτα, ο παπάρας ο παρουσιαστής, ο ΑΝΤ1 όλος και φυσικά και πάνω απο όλα ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ.

 

Τι στο Δία σκέφτονται οι γονείς και βγάζουν ένα 5-7χρονό στον ΑΝΤ1; Τι σκατά έχουν στο μυαλό τους, πέραν τον 100,000 ευρώ; Δεν πουλάνε το παιδάκι καλύτερα να πάρουν σίγουρα κάποια χρήματα; Στο κάτω κάτω το κάνανε ήδη με το να το βγάλουν στην τηλεόραση...

 

Κάποια στιγμή όταν μεγαλώσει το παιδάκι, ενώ οι συμαθητές του θα βλέπουν φωτο απο πάρτυ και καλοκαίρια, η μάνα του θα του δείχνει φωτό απο πλατώ! Και η σκηνή: "Θες να βγούμε να πούμε τις σημαίες; ΟΧΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΡΑΩ ΠΑΛΑΜΑΚΙΑ! Εντάξει... πάμε... "

 

Αν είναι ας γίνει edit με το μπινελίκομα που ρίχνω, αλλά μα το Θεό, κλαίω τώρα.  >:(

 

Disclaimer: Φυσικά το Νοιζ, και ο Yameth δεν έχουν να κάνουν με τα παραπάνω. Τα παραπάνω αποτελούν προσωπική γνώμη του γραφόμενου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

αυτόματα μου έρχεται στο μυαλό η ζημιά που έπαθε ο Michael Jackson από την εντατική και εντελώς πρώιμη έκθεση στη show business

 

και βέβαια δεν είναι η μόνη περίπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nikola, που να ζουσες στη γιαπωνια θα ειχες κανει χαρακιρι!  ;D

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτόματα μου έρχεται στο μυαλό η ζημιά που έπαθε ο Michael Jackson από την εντατική και εντελώς πρώιμη έκθεση στη show business

 

και βέβαια δεν είναι η μόνη περίπτωση

 

ακριβώς αυτό μου'ρθε και μένα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι μου'ρθε εκείνο το κοριτσάκι σε παρόμοιο Αμερικανικό talent show που εκθειάζαμε για τη φωνή του και το ταλέντο του πριν μερικούς μήνες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι μου'ρθε εκείνο το κοριτσάκι σε παρόμοιο Αμερικανικό talent show που εκθειάζαμε για τη φωνή του και το ταλέντο του πριν μερικούς μήνες...

 

+1 

 

(αυτο πρεπει να πονεσε)

Μπάτε να γιομίσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος ρε ηρεμηστε!!!

Δεν το βαραγανε κιολας 5 χωρες ειπε και κατι αλλες μαλακιες......

Σε κανενα μηνα δεν θα το θυματε κανεις και θα καταλαβουν και οι γονεις του οτι τετοια παιδακια υπαρχουν παρα πολλα οποτε θα το αφησουν ησυχο. Συμφωνω οτι ολα εχουν να κανουν με το χρημα στην προκημενη περιπτωση και απο πλευρας Αντ1 και απο τους γωνεις του παιδιου , αλλα μην το κανουμε και θεμα τωρα!!! Υπαρχουν πολυ  χειροτερα πραγματα στο κοσμο που ζουμε , μην μην βλεπουμε το δεντρο και χανουμε το δασος.

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νικολα,εχεις απολυτο δικιο νομιζω...και σωστα "τα χωνεις"...

2 λέξεις: παιδική πορνεία.

Ειναι και αυτο ενα ειδος πορνειας,βρισκω και εγω...

 

Τι να συμβαινει αραγε στον glam κοσμο των μοντελλων... :P

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου