Προς το περιεχόμενο

Paiste 2002 series


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυστυχώς νομίζω οτι ΔΕΝ μπορεις να τα ακουσεις στην αθηνα, γιατι πολυ απλα ΔΕΝ ΦΕΡΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.

Ειναι η κλασσικη περιπτωση του Ελληνα εμπορου για οτιδηποτε δεν ειναι budget line (βλ. τυπικο διαλογο)

 

-Τι θελεις?....ναι αμε το φερνουμε.

-Μπορω να το δοκιμάσω?

-ΟΧΙ αν ομως θελεις να το αγοράσεις μπορουμε να στο φέρουμε σε κανα δυο μηνες

 

Κριμα παντως γιατι τα 2002 ειναι κορυφαια πιατινια. Κ εγω θελω να δοκιμασω καποια αλλα δεν μπορω.

 

Υ.Γ. Νομιζω οτι στο ντραμστορ μπορει να εχουν κανα δυο για δοκιμη

Ευχαριστως ναι, αλλα....ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

--Oχι δεν τα φερνουμε αλλα μπορω να τα παραγγειλω απο τον thomann

--Ωραια ποσο τα εχει ο thomann ?

-- 235 euro

--Ποσο θα μου τα δωσεις ?

---255 γιατι ειναι και τα μεταφορικά :o :o :o

 

 

ΥΓ.Και φυσικά δε θα τα ακουσω πρίν πληρώσω.

Προτιμώ να τα ακουσω απο το σαιτ της paiste ,να διαβασω κριτικες , να δω βιντεο στο youtube και να τα παραγγείλω απο τον ''γερμανο'' μαζι με άλλα καλουδια να γλιτώσω και τα μεταφορικά ! >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως το σαιτ της παιιστ εχει πολυ καλα samples. Ta alpha που εχω ειναι 100% ιδια ζωντανα με το σαιτ. παρολα αυτα το να παιρνεις πιατινια (κ μαλλιστα ακριβα) ακουγοντας τα μονο απο ιντερνετ,  sucks

Ευχαριστως ναι, αλλα....ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόπερσυ πνατως είχα ακουσει στο παράρτημα του Στολλα στην Πάτρα.

 

Music κάτι το έλεγαν (κοντα στο λιμάνι και σε ένα ξενοδοχείο που επίσης δε θυμάμαι πως το λένε-τελείωσε το σχολείο και τα ξέχασα όλα).

 

Είχε ένα crash 16" και ένα splash 10". Και τα 2 κορυφαία  :)

 

Εdit: Music station το έλεγαν θαρρώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως το σαιτ της παιιστ εχει πολυ καλα samples. Ta alpha που εχω ειναι 100% ιδια ζωντανα με το σαιτ. παρολα αυτα το να παιρνεις πιατινια (κ μαλλιστα ακριβα) ακουγοντας τα μονο απο ιντερνετ,  sucks

 

Γενικά φίλε στον ντραμίστικο κόσμο (υπάρχει τέτοια λέξη ???) που εισήλθα εγώ εδώ και 1,5 χρόνο μετά απο 20 χρόνια διάλλειμμα βλέπω ότο υπάρχει τεράστιο κενό στην Ελλάδα.Δεν υπάρχουν επαρκή καταστήματα με μεγάλη γκάμα, δεν υπάρχουν επαρκή φόρουμ να μιλάς με άλλους '''αρρωστους'' ( εγω μόνο 2 ξέρω), δεν υπάρχουν περιοδικά (ναι γιατι όχι?) ,δεν υπάρχουν αγγελίες (ελέω GAS), χάλι μαύρο σκέτη απογοήτευση.

 

Δεν ξέρω απο που έχετε ψωνίσει όλοι εσείς αλλά εγω βλέπω τα ιντερνετικά ξένα καταστήματα σαν μονόδρομος πλέον.

Αυτά ....τα ειπα και ανακουφιστηκα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου