Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία #?: υπαρξιακές αναζητήσεις


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 187
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

και εγω μεσα ειμαι ακομα και για αυτο...

το κακο ειναι πως δεν βλεπω πολλα ατομα να ψηνονται και στο τελος θα μαστε εγω εσυ και ο κουλτουρα...

 

τουλαχιστον κουλτουρα ψησε και την σερβιτορα σου, για να γινει ενδιαφερον το παρτυ!!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Τώρα... ΜΠΥΡΟποσία σε παραλία, πόσο έξυπνο είναι; Θα πιούμε 2 μέτρα μπύρα ο καθένας και μετα θα κάνουμε πλάτσα πλούτσα; Σοβαρευτείτε τέλος πάντων και πάμε κάπου σε κανα κήπο να τα πιούμε και να τα πούμε!  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη νυχτα στη θάλασσα μέσα κυκλοφορούν απροσδιόριστα και αποτρόπαια πλάσματα. Μην μπαίνετε!

 

Ενδιαφέρομαι και εγώ για επαναληπτική μπυροποσία, μιας και στην τελευταία απουσίασα λόγω του ότι ήταν μακριά δεδομένης της ώρας που γυρισα σπίτι από τη δουλεια και της απόστασης που έπρεπε να διανύσω... :( :(

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουλαχιστον κουλτουρα ψησε και την σερβιτορα σου, για να γινει ενδιαφερον το παρτυ!!

 

Δηλαδή η δικιά μου παρουσία δεν σου προκαλεί ενδιαφέρον; :o

 

 

Τέλος πάντων, θα δούμε τι θα κάνουμε... Κανονίστε όμως ρε παίδες, είτε bitch-party, είτε garden-beerdrinking, οτιδήποτε, εγώ μέσα είμαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νταξει τωρα, μην συγκρινουμε τις βουρτσες με τις σοκολατινες!!!

 

καλος εισαι και εσυ, αλλα πως και να το κανουμε, η σερβιτορα ειναι  καλυτερη απο τον καθε αξυριστο μαντραχαλο...!!! ;D ;D

 

αντε παιδια, για να κανονιζουμε σιγα σιγα...!!!

 

ειμαστε ηδη 4!!!

(βεβαια ο Vrass λογικα δεν θα ερθει τελευταια στιγμη οποτε ειμναστε ακομα τρεις!!!)

 

για καντε τα κουμαντα σας!!!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλος εισαι και εσυ, αλλα πως και να το κανουμε, η σερβιτορα ειναι  καλυτερη απο τον καθε αξυριστο μαντραχαλο...!!! ;D ;D

 

Καλά, θα ξυριστώ..

 

 

Μέρος;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, θα ξυριστώ..

Μην ξεχασεις lacoste μπλουζακι και μοκασινι...

 

Δυό-δυό τις κανετε τις μπυροποσιες παλιοπαιδα :D, κατα το Σεπτεμβριο να την υπολογιζουμε την επομενη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου