Προς το περιεχόμενο

Έμποροι μουσικών οργάνων στη Θεσσαλία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλές δουλειές φίλε...

 

Δεν παίζεσαι με τίποτες... ;D ;D ;D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

κιθαρα και ηχοσ αυτον στην καρταλη με γ δημου τον ξερω καλα εχω ψωνισει μια φορα απο εκει εχει φερει ολοι την κινα τησ κιθαρασ στο βολο! ασε που μεσα στο μαγαζι του βαζει και νυφικα οτι πουλησει ο ανθρωποσ μουφα με λιγα λογια και απο σερβισ αστο αναγκαστηκα και την πηγα κεχαιδη οχι τιποτα ιδιαιτερο εκει αλλα καλυτερα! :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε ρε, όλοι μαζί λιγότερες λιθάρες από εμένα έχουν οι Βολιώτες...

;D  :D  ;D  :D

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κιθαρα και ηχοσ αυτον στην καρταλη με γ δημου τον ξερω καλα εχω ψωνισει μια φορα απο εκει εχει φερει ολοι την κινα τησ κιθαρασ στο βολο! ασε που μεσα στο μαγαζι του βαζει και νυφικα οτι πουλησει ο ανθρωποσ μουφα με λιγα λογια και απο σερβισ αστο αναγκαστηκα και την πηγα κεχαιδη οχι τιποτα ιδιαιτερο εκει αλλα καλυτερα! :'(

+1

αν μιλαμε για το ιδιο καταστημα διοτι η καρδιτσα εχει 3 καταστηματα..

αλλα αν μιλαμε για gibson fender κλπ μιλαμε για τον ιδιο..

εμενα με υποστηριξε αψογα για πανω απο 10 χρονια ως μουσικο κ να σκεφτεις οτι ζω στην αθηνα απ το 98!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

ναι ρε συ  κιαυτοσ ο κεχαιδησ ελεοσ πια ποσα θελει να βγαλει απο ενα driveακι που αγορασα μεγαλη απατη 40ε πιο ακριβωσ!πολυ μονοπολιο ρε συ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

ναι ρε συ  κιαυτοσ ο κεχαιδησ ελεοσ πια ποσα θελει να βγαλει απο ενα driveακι που αγορασα μεγαλη απατη 40ε πιο ακριβωσ!πολυ μονοπολιο ρε συ!

 

Για τα μουσικομάγαζα της Θεσσαλίας δεν έχω ιδέα... Αλλά από αυτά που διαβάζω (από πάνω)  ;D πρέπει να έχετε τρελό πρόβλημα και με τα κομπιουτερομάγαζα βρε παιδιά...

 

Τι χάλια πληκτρολόγια είναι αυτά που σας πουλάνε... ούτε ένα «ς» δεν έχουν...  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου