Προς το περιεχόμενο

Έμποροι μουσικών οργάνων στη Θεσσαλία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο καθενας φιλε μου εχει τις εμπειριες του. δεν εχω να προσθεσω κατι αν δεν σου αρεσει μην ξαναπας. εγω το παληκαρι το ξερω καλα και το set up sthn fender deluxe πεταει καργα χαμηλωμενη χωρις τασταρισματα και χωρις να πληρωσω φραγκο αν εχεις παραπονο μην ξαναπας και με το δικιο σου .  εγω παντωσς φιλε μου να σου πω οτι στο κεφαλι marshall jvm 410 head που παραγγειλα ο τυπος μου το εδωσε 1050 ευρο ενω στον τηομανν το βρηκα 1245 και στο dv 247 1073 ευρο μπορει απο την πλευρα σου να εχεις δικιο . και στο λεω γιατι επετρεξε μου ειμαι 35 χρονων και εχω δει καταστηματα και καταστηματα  ισως φιλε μου κακη  χημεια . παντως εσυ να πας εκει που σου αρεσει . και σε προσεχουν .να σαι καλα.

 

+1

αν μιλαμε για το ιδιο καταστημα διοτι η καρδιτσα εχει 3 καταστηματα..

αλλα αν μιλαμε για gibson fender κλπ μιλαμε για τον ιδιο..

εμενα με υποστηριξε αψογα για πανω απο 10 χρονια ως μουσικο κ να σκεφτεις οτι ζω στην αθηνα απ το 98!

 

Επειδη βλεπω οτι υπαρχουν θετικες ανταποκρισεις για το μαγαζι και μπορει να ημουν μια εξαιρεση θα σταματησω να λεω για το συγκεκριμενο γτ μπορει καποιος να νομιζει οτι τον διαβαλω τον ανθρωπο,ενω εγω δεν εχω τετοια προθεση.Παντως απο οτι καταλαβα ειστε και οι δυο σε μια σχετικη ηλικια(δεν το λεω αυτο με καποια ειρωνεια,εννοω οτι δεν ειστε 18-21) και μαλλον αυτο ειναι το προβλημα με αυτον το τυπο διοτι εγω ειμαι νεος σε ηλικια(19) και με κοιταζε με μισο ματι...μπορει στα 30 μ να εχω αλλαξει αποψη για το μαγαζι.

 

@boody αναφερομαι σε αυτον στην Ι.Καρταλη.

Στον κοσμο δεν υπαρχουν εξαιρεσεις(LP,strat... :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

φιλε μου paranoid .εγω  πιστευω οτι η ηλικια δεν εχει σημασια το οτι εισαι 19 χρονων δε λεει κατι . απλα μην βιαζεσαι να βγαλεις συμπερασματα. το οτι εισαι 19 χρονων και δε σου εδωσε σημασια δε μου λεει κατι.. μαλλον εχεις παρεξηγησει λιγο τα πραγματα εσυ φιλε μου να πας και να δινεις τα χρηματα σου εκει που σε προσεχουν .... αν δε σε προσεξε οπωσ λες μην ξαναπας ... τι στεναχωριεσαι... μην κρινεις ομως τους ανθρωπους  δεν μπορει ανα πασα στιγμη που θελουμε να παμε και να του πουμε κατεβασε και εκεινη και την αλλη  μπορει την συγκεκριμενη στιγμη για καποιο λογο οπως και σε μενα δεν μπορουσε κλεισαμε ενα ραντεβου και ο ανθρωπος κατεβασε την μιση βιτρινα τοσο που αισθανθηκα και ασχημα βεβαια δεν εχασε ομως γιατι την gibsonia την τσιμπησα ... εισαι 19 χρονων και κυριος του εαυτου ολοι πρεπει να σε

σεβονται αν σε κοιταψε οπως λες με μισο ματι κοιτα τον και συ με το αλλο μισο και μην ασχολεισαι τραβα αλλου ....  φοβαμαι ομως μην εχεις καπου παρεξηγησει τα πραγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλημερα κ απο μενα...παιδια ο Κ..... ειναι μια χαρα παιδι κ μαλιστα την πρωτη μου κιθαρα το 1997 την ειχα παρει απο αυτον κ ημουν κ 18 χρονων,δεν με ειχε αντιμετωπισει ρατσιστικα...χωρια τις ευκολιες πληρωμης...κ γω εχω παρει 3 κιθαρες απο καρδιτσα ολα μια χαρα...κ ενα λαμπατο με δοσεις χωρις πιστωτικες κ αηδιες...για να πιανουν μερικοι κ το νοημα ;) ;)..οσο για τον νακα,καλος,ευγενικος αλλα οι κιθαρες που εχει το καταστημα το συγκεκριμενο ειναι ολες μπουρουχες,μηδεν ποικιλια,μονο χορδες παιρνω απο αυτον....δεν εχω κανα συμφερον που τα λεω αυτα,απλα επειδη ασχολουμαι με το σπορ πολλα χρονια,ειμαι 100% ευχαριστημενος απο το συγκεκριμενο καταστημα...υπ οψιν εχω ζησει κ θεσ/κη 7 χρονια,δεν μπορω να πω τα ιδια πραγματα κ για κει...εκει να δειτε ειρωνιες,αντιεπαγκελματισμο κ γυφτιλικια... ??? ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γυφτιλικια...

+1000

Πάντως το μαγαζί του Ζάχου (Θεσσαλονίκη) ξεχωρίζει γιατί το παλικάρι εκεί απλά τα σπάει, (..ή τον πληρώνουν οι εταιρίες να κάνει καλό promotion.. :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1000

Πάντως το μαγαζί του Ζάχου (Θεσσαλονίκη) ξεχωρίζει γιατί το παλικάρι εκεί απλά τα σπάει, (..ή τον πληρώνουν οι εταιρίες να κάνει καλό promotion.. :P)

;)..σε αυτο θα συμφωνησω,εχω παει το παλικαρι ξερει να κανει την δουλεια του,ειναι πολυ εξηπηρετικος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες αργότερα...

διαβασα τις απαντησεισ σασ για τα καταστηματα του βολου για ριξτε μια ματια σε ενα καινουργιο που ανοιξε καρταλη μετα την γιαννη δημου (3 τετραγωνα) εχει καινουργια και μετ/να οργανα ( και καστομ...!!!!)εξυπηρετικοτατος ο τυπος που το χει σωστο σερβισ(επιτελουσ) και καλες τιμες (λογικες οχι 3,00 στη γερμανια 13 εδω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβασα τις απαντησεισ σασ για τα καταστηματα του βολου για ριξτε μια ματια σε ενα καινουργιο που ανοιξε καρταλη μετα την γιαννη δημου (3 τετραγωνα) εχει καινουργια και μετ/να οργανα ( και καστομ...!!!!)εξυπηρετικοτατος ο τυπος που το χει σωστο σερβισ(επιτελουσ) και καλες τιμες (λογικες οχι 3,00 στη γερμανια 13 εδω)

Kαλές δουλειές φίλε...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα περάσω μια βόλτα να δώ τι έχει.... αν και μάλλον περισσότερα όργανα θα έχω εγώ σπίτι......

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

διαβασα τις απαντησεισ σασ για τα καταστηματα του βολου για ριξτε μια ματια σε ενα καινουργιο που ανοιξε καρταλη μετα την γιαννη δημου (3 τετραγωνα) εχει καινουργια και μετ/να οργανα ( και καστομ...!!!!)εξυπηρετικοτατος ο τυπος που το χει σωστο σερβισ(επιτελουσ) και καλες τιμες (λογικες οχι 3,00 στη γερμανια 13 εδω)

 

Που είναι ακριβώς(τα κατάφερα και δεν το βρήκα!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα αυτό το post ανοίγει μια φορά τον χρόνο... από τις 30/07/09 μέχρι τις 11/06/10 και σήμερα έχουμε 17/09.... λέω να περιμένεις μέχρι το Πάσχα, μη βιάζεσαι ;D ;D ;D

 

 

 

 

 

 

 

υ.γ. ναι το ξέρω ότι trollάρω  :P 8)

33 1/3333cos301/2sqrt564,0909{fx-dty/sqrtz}

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου