Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση ήχου ΤΕΛΟΣ!!


nuno

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγαπητοί' date=' μετά από γενναία απόφαση (3 μήνες να μην βγω από το σπίτι), το Σάββατο αγοράζω και το πολυπόθυτο G-Force και τέλος!!!Ναι ο nuno τελείωσε με την αναζήτησή του και ολοκλήρωσε το set-up του:[/quote']

 

Για ποσο καιρό ? :lol: :lol: :lol:

΄

Καλά διάβασες. Εννοώ 3 μήνες περιορισμό εξόδων στο minimum δυνατό. Δεν θα γίνω βέβαια και καλόγηρος. Αυτή τη στιγμή (για την ακρίβεια από το Σάββατο και μετά) θα είμαι 2000 "μέσα" :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν τον ξέρω κάλα τον Πέτρο, απλά είχαμε μια συζήτηση τις προάλλες και είχε μείνει κάγκελο με την τιμή που αγόρασα το psa-1.. Ε τον ρώταγα και για effects rack και μου είπε για το gmajor οτι το είχε ακούσει με psa-1 και οτί αυτός που τα έχει είναι στην ίδια μπάντα με αυτόν με το soldano και λέω του gay, πολλές συμπτώσεις για να μην είσαι εσύ :) του ειπα και το nick σου αλλά δεν ήξερε τίποτα.

 

Α κ για το τέλος: είτε PES5 είτε WE9 και τα δύο τα έχω δει και παίξει και Γ@Μ@ΝΕ! Σωστός ο ψηλός :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς. Εγώ είμαι και αφού ψάχνεσαι για εφφέ, πήγαινε με κλειστά μάτια για το major. Το ακούω σε κάθε πρόβα με το PSA-1 και κολλάν πολύ.

Ωστόσο όταν το έβαλα στο Χ-99 δεν μας άρεσε, οπότε πήρα την απόφαση να ανέβω κατηγορία τιμής.

Όσο για το άλλο το θέμα, χθες δεν αντιστάθηκα τσίμπησα και το PES5 και σήμερα στήνω πρωταθληματάκι με τους κολλητούς. Τρελλό κόλλημα... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παίδες πέτυχε. Σόρρυ είναι η πρώτη φωτο που ανεβάζω και βγήκε λίγο γαιδούρι. Αυτό είναι το ρακάκι μας. Και λέω μας, γιατί εκί θα δείτε εκτός από τα δικά μου καλούδια και τα G-major και Sansamp του συνκιθαρίστα μου. Είναι ψιλοαρρώστεια το ξέρω...

Σύντομα θα "ανεβάσω" και τις κιθάρες.

enjoy :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες τι να πώ ?  Μπράβο για το  Super Rack που στήσατε ! Και τι δεν θα έδινα να πέταγα την Les paul μου εκεί πάνω .... Θέλω να μάθω κάτι όμως, γιατί επιλέξατε Sans Amp και όχι Marshall JMP-1 ?

lues Legend

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanx!!!

SansAmp: Προσωπική επιλογή του Τάσου (bandmate).Όπως ξέρεις deepblues λίγα πράγματα στον χώρο μας είναι αντικειμενικά. O καθένας έχει (για τους λόγους του) μια γνώμη, συνήθως διαφορετική από τον άλλο. Πχ εγώ δεν θα έπαιρνα κανένα από τα μηχανήματα που έχει ο Τάσος, ούτε και την κιθάρα του (Ibanez S series). Αυτός όμως τα γουστάρει πολύ και τελικά αυτό είναι το σημαντικό. Βέβαια και ο ίδιος πχ, δεν γουστάρει καθόλου τις LP.

Το JMP-1 ήταν ένας από τους στόχους μου τον περασμένο καιρό που έψαχνα μανιωδώς προενισχυτή, αλλά όταν βρέθηκε στο δρόμο μου το X-99 ξέχασα τα πάντα...

Εννοείται πως και εγώ θα θελα να πέταγα την Les Paul μου πάνω 8O , να την δω να σπάει και μαζί της να σπάει και το rack, αλλά κάθε φορά που το σκέφτομαι, μετανιώνω και απλά την συνδέω στο X-99 :lol:

Πλάκα κάνω deep. H LP στα γκάζια ματώνει την καμπίνα, είναι σοκ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να μην δηλωνω φαν των PRS, ποσο μαλλον των Les paul αλλα αυτο το rack με καραψηνει (πλην του G major....................αληθεια πως και δε χαλασε ακομα???) Ειδικα το g force με ειχε ενθουσιασει οταν το ειχα δοκιμασει και αρκετες φορες με γαργαλουσε η τσεπη μου......αυτο η το lexicon mpx1............

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nuno έχω ακούσει το Sans Amp Try A.C. και το GT 2, είναι φοβερά. Αλλα το Rack δεν το έχω ακούσει ποτέ :( . Το Furman πως και το έβαλες ? Πρώτη φορά βλέπω τόση προσοχή, με την τάση του ρεύματος 8O .

lues Legend

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου