Προς το περιεχόμενο

One Man Band (dbfromhell)


dbfromhell

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν και όχι του στυλ μου τα βρήκα αρκετά καλά... :)

 

Τα τύμπανα που ακούμε στο 1ο είναι όλα παιγμένα απο εσένα real time ,επάνω στα κουμπάκια του drum machine!??.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και όχι του στυλ μου τα βρήκα αρκετά καλά... :)

 

Τα τύμπανα που ακούμε στο 1ο είναι όλα παιγμένα απο εσένα real time ,επάνω στα κουμπάκια του drum machine!??.. 

 

Φυσικα και ΟΧΙ!

 

Οι απλοι ρυθμοι ναι,καποια γυρισματα ναι αλλα το σημειο που με παιδεψε λιγο και αναγκαστηκα να το ηχογραφισω σε διαφορετικο καναλι ειναι το σημειο με το διπεταλο...

 

Οσο για το zoom πραγματικα δεν αξιζει...χασιμο χρονου και ευρω!για απλους ρυθμους και χρηση μετρονομου ειναι καλο...αντε να τραβηξεις και καναν ηχο Еzdrummer...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια πραγματα φίλε μου. Λίγο αστείο βέβαια το όλο θέμα με το ντραμασίνι αλλά είχε το χαβαλέ του! Συνέχισε έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια πραγματα φίλε μου. Λίγο αστείο βέβαια το όλο θέμα με το ντραμασίνι αλλά είχε το χαβαλέ του! Συνέχισε έτσι.

 

Αν δεν γινει και λιγο χαβαλες δεν λεει..................Τα σοβαρα και τα καλοστημενα ειναι για τους επαγγελματιες!!! ;D

 

Απλα καποια στιγμη ξενερωνεις απο τα ακυρα που τρως συνεχως για προβες με το band(ο ενας μουνοδουλος,του αλλου κατι του τυχε,ο αλλος ειναι σε chill out φαση) και αναγκαζεσαι να τα μαθεις ολα μονος σου.Αντε να παρω και το drum set για να πεταξω και το κολοντραμμασιν!

 

Μπράβο φίλε. Αν και δεν είναι το είδος μου, μου άρεσε ο τρόπος και τα παιξίματα. Πολύ καλός.

 

Σ'ευχαριστω πολυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου