Προς το περιεχόμενο

One Man Band (dbfromhell)


dbfromhell

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαρας το κουραγιο σου ...λεω εγω...τελικα ετσι θα καταληξουμε μου φαινεται να παιζουμε...τσαμπα ψαχνουμε να βρουμε ατομα για μουσικη...τα παιζεις ολα μονος σου και γουσταρεις...ΤΕΛΟΣ...και η τρισολια σου Maidenia καργα...γουσταρωωωω

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρας το κουραγιο σου ...λεω εγω...τελικα ετσι θα καταληξουμε μου φαινεται να παιζουμε...τσαμπα ψαχνουμε να βρουμε ατομα για μουσικη...τα παιζεις ολα μονος σου και γουσταρεις...ΤΕΛΟΣ...και η τρισολια σου Maidenia καργα...γουσταρωωωω

 

μακαρι να μην καταληξουμε ετσι!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία κομματάκια μουσικά. Εμένα το μόνο που με χάλασε είναι τα φωνητικά στο free.

 

Είναι απλά θέμα γούστου. Δε μου αρέσουν τέτοιου είδους καφρο-φωνητικά. Προτιμώ κάτι πιο μελωδικό.

 

Κατα τα άλλα με άρεσε πολύ

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίος!!

 

Μπορείς να μας πείς πως δουλεψες για να βγεί όλο αυτο, συχρονισμένο και πια προγραμματα χρησιμοποίησες? Ενδιαφερον  :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία κομματάκια μουσικά. Εμένα το μόνο που με χάλασε είναι τα φωνητικά στο free.

 

Είναι απλά θέμα γούστου. Δε μου αρέσουν τέτοιου είδους καφρο-φωνητικά. Προτιμώ κάτι πιο μελωδικό.

 

Κατα τα άλλα με άρεσε πολύ

 

Σ'ευχαριστω για το comment...

 

κ εγω προτιμω κατι πιο μελωδικο..αλλα επειδη δεν μου αρεσει καθολου η clear φωνη μου προσπαθω να την σκεπασω......σε καμια περιπτωση ομως δεν θα ασχοληθω με growl...

 

ισως να μην σου αρεσουν τα δικα μου καφροφωνητικα...ακου το Sentenced - Vengeance Is Mine....μελωδικα καφρο-φωνητικα!!!!

 

Πολύ ωραίος!!

 

Μπορείς να μας πείς πως δουλεψες για να βγεί όλο αυτο, συχρονισμένο και πια προγραμματα χρησιμοποίησες? Ενδιαφερον  :o

 

Σ'ευχαριστω...

 

Θα ποσταρω καποια στιγμη ενα step by step...

 

Περιληπτικα ομως:Cubase για οτι εχει να κανει με ηχο...και Sony Vegas Pro σε οτι εχει να κανει με εικονα και text...Καθε καναλι που ηχογραφεις σε Cubase βγαζεις και απο μια ληψη σε Camera(στο Free ειναι σε καμερα με Mini DV πιοτητα ενω στο Stairway to Hell ειναι σε μια φτινιαρικη web-καμερουλα...γιαυτο και η καθυστερηση στα frames)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου