Προς το περιεχόμενο

musicman bass με δόσεις


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βασικά επειδή δουλεύω σε τράπεζα να σας πω ότι όταν πάρεις  κάτι αξίας 1000 ευρώ ας πουμε και το σπάσεις σε δόσεις,τα 1000 αυτά ευρώ έχουν πιστωθεί (χρεωθεί)στην κάρτα και εσύ απλά με τις ατοκες δόσεις δεν επιβαρύνεσαι πληρωνοντας κάθε μήνα το αντιστοιχο ποσο.Αν η κάρτα μου έχει όριο 1000 ευρώ και εγώ πάω να πάρω κατι αξιας 1100 δεν πάω να το βάλω και σε 36 δόσεις, δεν θα πραγματοποιηθει η συναλλαγη γιατί το συνολικό ποσο της συναλλαγης υπερβαίνει το πιστωτικό μου όριο

 

 

εσυ μου εισαι χρήσιμος ! δηλαδή η κάρτα μου έχει 1200 όριο . δεν μπορώ να πάρω ένα των 1700 και να το βάλω σε 12 δόσεις ! ??? !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστηχώς όχι φίλε μου λόγο αυτών που είπα πριν.Εκτος και αν ζητήσεις αυξηση του πιστωτικου οριου απο την τραπεζα σου και στο ανεβασουν απο 1700 και πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν το χρειάζεσαι ΤΩΡΑ οπωσδήποτε απλά περίμενε και μάζευε τα χρήματα. Το να το πάρεις με δόσεις σημαίνει αυτόματα ότι θα το πάρεις από 'δώ, άρα θα πληρώσεις αρκετά παραπάνω απ'όσο αν το πάρεις απ'έξω, και εκτός αυτού, πολύ αμφιβάλλω αν οι δόσεις είναι άτοκες - που σημαίνει επίσης ότι θα σκάσεις ακόμα παραπάνω. Μια άλλη λύση είναι να κοιτάξεις για μεταχειρισμένα, κατά καιρούς βγαίνουν κι εδώ μερικά, και γενικά έχουν πέσει σχετικά οι τιμές [έξω].

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστηχώς όχι φίλε μου λόγο αυτών που είπα πριν.Εκτος και αν ζητήσεις αυξηση του πιστωτικου οριου απο την τραπεζα σου και στο ανεβασουν απο 1700 και πάνω.

 

 

σε όλες τις κάρτες γίνεται αυτό ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω και εγώ ένα G&L... Συγκεκριμένα ένα tribute... Συγκεκριμένα ένα 5χορδο... Και μεταχειρισμένο... Αλλά δεν έχω λεφτά...και δεν νομίζω ο ιδιοκτήτης να δέχεται δόσεις... οπότε απλώς παρακαλώ όποιος το αγοράσει να ανεβάζει φωτογραφίες συχνά να το βλέπω...

 

Χριτς χριτς. Κρατάω ένα απο δαύτα στο avatar μου(το κοινό απο πίσω ειναι fake). Πάντως ενώ είμαστε σταθερά off topic, με βάλατε σε σκέψεις. Γιατι ενα G&L ειναι πιό φθηνό απο ένα Musicman? Μην απαντήσετε offtopicάδες. Πάω να το ψάξω μόνος μ'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χριτς χριτς. Κρατάω ένα απο δαύτα στο avatar μου(το κοινό απο πίσω ειναι fake). Πάντως ενώ είμαστε σταθερά off topic, με βάλατε σε σκέψεις. Γιατι ενα G&L ειναι πιό φθηνό απο ένα Musicman? Μην απαντήσετε offtopicάδες. Πάω να το ψάξω μόνος μ'

 

Κράτα την απορία, κι άνοιξε ένα νέο thread γιατί έχει όντως πολύ ψωμί το θέμα και δεν είναι για off topic.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου