Προς το περιεχόμενο

musicman bass με δόσεις


Προτεινόμενες αναρτήσεις

εμ . καλησπέρα . η καλήμερα . δηλάδη μόλις ξύπνησα και ήθελα πολύ να κάνω το post αυτό για να ζητήσω την βοηθειά σας/άποψή σας ! θέλω να αγοράσω ένα musicman bass .

 

εμ,έλεγα κάτι τέτοιο ! http://www.thomann.de/gr/music_man_stingray_4_3bd_mn_wh.htm

 

 

αλλά......Huston We got a problem  ! μου είναι πολύ δύσκολο να δώσω 2.000Ε. νταν

 

σκέφτηκα να τα βάλω στην πιστοτική σε δόσεις . άλλα έχει οριο 1.200Ε. και δεν ξέρω αν το σηκώνει. καμιά λύση?  :( :(

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκέφτηκα να τα βάλω στην πιστοτική σε δόσεις . άλλα έχει οριο 1.200Ε. και δεν ξέρω αν το σηκώνει. καμιά λύση?  :( :(

 

 

Ναι αμέ!  ;D

 

Αν δεν έχεις πρόβλημα με τα μεταχειρισμένα, να κοιτάξεις στο ebay. Βρίσκεις Stingray άνετα κάτω από χιλιάρικο.  ;) Ακόμα και καινούργια, θα σου πάνε λιγώτερο από €1500 με μεταφορικά.

 

Η άλλη λύση βεβαίως είναι να ψωνίσεις από την ελληνική αγορά, και να ζητήσεις κάποιο διακανονισμό που να σε βολεύει. Σχεδόν όλα τα μαγαζιά κάνουν δόσεις με πιστωτική.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά μου είπε ένας φίλος κάτι που δεν ξέρω αν ισχύει ! ας πούμε έχουμε μια πιστώτική με όριο 1.200 ε. και αγοράζω το μπάσο που έχει 1500ε. οταν το βάλεις σε 12 δόσεις αύτο 8α χρεώνετε στην πίστωτικη ας πούμε ενα τυχαίο ποσό στα 150 τον μήνα για 12 μήνες  ( βαριόμουν να κάνω το 1500/12 ) και έτσι θα χρεώνετε μόνο τα 150ε. τν μήνα . αν και δεν νομίζω να ισχυεί κάτι τέτοιο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο, αλλά ανήκει σε αυτό που είπε ο Genius Loci για διακανονισμό με το κατάστημα. Στα περισσότερα ισχύουν 6 άτοκες δόσεις. Οπότε για 1500Ε θα σου πάει 250 το μήνα και θα χρεώνονται αυτά το μήνα όχι όλο το ποσό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύουν όσα έγραψαν τα παιδιά πιο πάνω αλλά για να κάνω λίγο πιο ξεκάθαρο κάτι που ίσως να έχει περάσει λάθος:

 

Ο Thomann ΔΕΝ υποστηρίζει δόσεις απ' όσο ξέρω. Ούτε με πιστωτικές, ούτε με τίποτα, μπορείς να πληρώσεις μόνο ολόκληρο το ποσό με πιστωτική ή έμβασμα.

Άρα θα πρέπει να κοιτάξεις αλλού για το μπάσο που θέλεις και να κοιτάξεις το μαγαζί που θα βρεις να μπορεί να σου κάνει διακανονισμό όπως ειπώθηκε και πριν. ;)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά επειδή δουλεύω σε τράπεζα να σας πω ότι όταν πάρεις  κάτι αξίας 1000 ευρώ ας πουμε και το σπάσεις σε δόσεις,τα 1000 αυτά ευρώ έχουν πιστωθεί (χρεωθεί)στην κάρτα και εσύ απλά με τις ατοκες δόσεις δεν επιβαρύνεσαι πληρωνοντας κάθε μήνα το αντιστοιχο ποσο.Αν η κάρτα μου έχει όριο 1000 ευρώ και εγώ πάω να πάρω κατι αξιας 1100 δεν πάω να το βάλω και σε 36 δόσεις, δεν θα πραγματοποιηθει η συναλλαγη γιατί το συνολικό ποσο της συναλλαγης υπερβαίνει το πιστωτικό μου όριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε ένα G&L!  ;D

Θέλω και εγώ ένα G&L... Συγκεκριμένα ένα tribute... Συγκεκριμένα ένα 5χορδο... Και μεταχειρισμένο... Αλλά δεν έχω λεφτά...και δεν νομίζω ο ιδιοκτήτης να δέχεται δόσεις... οπότε απλώς παρακαλώ όποιος το αγοράσει να ανεβάζει φωτογραφίες συχνά να το βλέπω...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου