Προς το περιεχόμενο

Αγορα καμπίνας απο DV247


David Gilmour

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποιος αγοράσει από το DV247 κάποιο αντικείμενο βαρύτερο από τα 30 κιλά που είναι το δωρεάν μέγιστο βάρος αποστολής για μεγάλες αγορές. Το ρωτάω αυτο γιατί το τόμμαν πάνω από 299 ευρώ ανεξαρτήτως βάρους στέλνει δωρεάν εκτός απο τα νησιά της Ελλάδας που μεσολαβεί και άλλη μεταφορική , εκεί κάτι χρεώνει.. Το DV247 έχει αστερίσκο στα υπέρβαρα και σε email μου δεν μου απάντησαν αν ισχύει για καμπίνα 35 κιλών ι δωρεάν αποστολή.

 

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.

www.analogdesignaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δε σου απαντησαν?

Γραψτους και παρτο απο τομαν.

Στειλτους την αφροδιτη της Μηλου...

Αντε γιατι παραγνωριστηκαμε... ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα στον Τόμμαν πληρώνεις ενα κατοστάρικο παραπάνω αλλά πέρνεις τηλέφωνο και στα εξηγεί όλα ο Κυριος Γιώργος Αγγελόπουλος στα Ελληνικά .. :) ;D

www.analogdesignaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποιος αγοράσει από το DV247 κάποιο αντικείμενο βαρύτερο από τα 30 κιλά που είναι το δωρεάν μέγιστο βάρος αποστολής για μεγάλες αγορές. Το ρωτάω αυτο γιατί το τόμμαν πάνω από 299 ευρώ ανεξαρτήτως βάρους στέλνει δωρεάν εκτός απο τα νησιά της Ελλάδας που μεσολαβεί και άλλη μεταφορική , εκεί κάτι χρεώνει.. Το DV247 έχει αστερίσκο στα υπέρβαρα και σε email μου δεν μου απάντησαν αν ισχύει για καμπίνα 35 κιλών ι δωρεάν αποστολή.

 

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Ποσο καιρο εχεις στειλει το email? Οσες παραγγελιες εχω κανει εχει οριο τα 299 ευρω και μετα ειναι δωρεαν η αποστολη. Εχουν αλλαξει εταιρεια DPD και εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος γιατι σε παιρνουν τηλεφωνο να δουν εαν εισαι σπιτι

 

Νικος

Recording and Rehearsal Studio

www.fabricaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αληθεια ειναι οτι ενα κατοσταρικο ειναι ενας καλος μαγνητης,μια καλη θηκη,20 σετ χορδες... ;D

Αλλα κι  αυτοι επρεπε ν απαντησουν σ ενα λογικο διαστημα.

Περα απ την πλακα,νομιζω εχει και στο dv ελληνα.

Αν δεν το βιαζεσαι περιμενε λιγο η ξαναστειλτους mail. ;D

Αν το βιαζεσαι,παρτους και πες τους: ''Greek apateonas here,can I speak to the Greek apateona overthere?'' ;D

Ta ellhnika einai mia diethnis glossa...

Πλακα κανω,ετσι...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκεκριμένα εχω στείλει 3 εμαιλ στα 2 μαγαζια του Λονδινου και στην εξυπηρέτηση πελατών για αυτή την διευκρίνηση και με έγραψαν στα α..   τους καμία απάντηση εδω και 5 μέρες λες να έχουν φόρτο εργασίας?? Ο Τόμμαν μου απάντησε σε 2 ώρες στα ελληνικά και μου έδωσε και το προσωπικό τηλέφωνο του έλληνα εξυπηρετητή να πάρω για οποιαδήποτε άλλη διευκρίνηση ...

www.analogdesignaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκεκριμένα εχω στείλει 3 εμαιλ στα 2 μαγαζια του Λονδινου και στην εξυπηρέτηση πελατών για αυτή την διευκρίνηση και με έγραψαν στα α..   τους καμία απάντηση εδω και 5 μέρες λες να έχουν φόρτο εργασίας?? Ο Τόμμαν μου απάντησε σε 2 ώρες στα ελληνικά και μου έδωσε και το προσωπικό τηλέφωνο του έλληνα εξυπηρετητή να πάρω για οποιαδήποτε άλλη διευκρίνηση ...

 

Μαλλον φορτος εργασιας ειναι λογω Λονδινου. Παντως το υπευθυνο καταστημα για πωλησεις εκτος Αγγλιας ειναι το Birmingham,

http://www.dv247.com/page/Stores#birmingham

 

εγω με αυτους επικοινωνω. Βεβαια αν το βιαζεσαι τοτε μπορεις να το παρεις απο αλλου

 

 

Νικος

 

 

Recording and Rehearsal Studio

www.fabricaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κεφαλή-καμπίνα (36 kg) είχα δώσει ένα ποσό της τάξης των 20-30 € αν δεν κάνω σοβαρό λάθος. Μάλιστα παρά τις επίμονες ερωτήσεις δε μου είχαν απαντήσει γιατί το χρεώθηκα...αλλά δεν είχα υπόψιν τον περιορισμό στο βάρος. Αυτό εξηγεί το εξτραδάκι.

 

Σημαντικό: το κουμπάκι "Request pricebeat" κάνει δουλειά. Ψάξτε καλά τις τιμές στο Νησί και παζαρέψτε άφοβα. ;)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα στον Τόμμαν πληρώνεις ενα κατοστάρικο παραπάνω αλλά πέρνεις τηλέφωνο και στα εξηγεί όλα ο Κυριος Γιώργος Αγγελόπουλος στα Ελληνικά .. :) ;D

 

 

και στο dv247 ζητας να μιλησεις στα Ελληνικα με το θιοντορ (θοδωρη) και σε συνδεουν αμεσως με τον εξυπηρτικοτατο τυπο που θα σου απαντησει σε ολες τις αποριες σου  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

και στο dv247 ζητας να μιλησεις στα Ελληνικα με το θιοντορ (θοδωρη) και σε συνδεουν αμεσως με τον εξυπηρτικοτατο τυπο που θα σου απαντησει σε ολες τις αποριες σου  ;D

 

Ορίστε και το mail του: [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου