Προς το περιεχόμενο

Jennifer Lopez - On the Floor (Διασκευή - Video)


manos_m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν είσαι παντρεμένος άνθρωπος και θέλεις να διασκευάσεις τραγούδι με γυναικεία φωνητικά....προσπαθείς να πείσεις τη σύζυγο να σε βοηθήσει...  ;D

 

Το αποτέλεσμα είναι το παρακάτω.

Η ηχογράφηση έγινε στη ντουλάπα (εξαιρετικό vocal booth!  ;D) και το video μια ηλιόλουστη ημέρα στο Smart μας.

Το κομμάτι το αλλάξαμε σε μεγάλο βαθμό (ακκόρντα, ρυθμός, κλπ). Οι ήχοι είναι φυσικοί και "χεράτοι", πλην του ηλεκτρικού πιάνου και μπάσου (reason)  Ελπίζουμε να σας αρέσει!!

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Όταν είσαι παντρεμένος άνθρωπος και θέλεις να διασκευάσεις τραγούδι με γυναικεία φωνητικά*....προσπαθείς να πείσεις τη σύζυγο να σε βοηθήσει...  ;D

 

*

1)...καλείς επαγγελματία αοιδό να κάνει τη δουλιά...

2)...προσπαθείς να πείσεις τη σύζυγο να σε βοηθήσει...

3)...βρίσκεις κοπελιά καλλίφωνη ή μη και επιδίδεσαι εις εργασιοθεραπείαν και λοιπάς ακολασίας...

 

4)... δε μου έρχεται άλλο και πρέπει να πάω τη κόρη μου στον ορθοδοντικό. ;D

Δεν ξέρω αν αυτό που επέλεξες είναι το πιο έξυπνο ;) το αποτέλεσμα όμως είναι πολύ καλό (αν εξαιρεθούν κάτι μικρά προβληματάκια προφοράς) και σε δικαιώνει (μουσικά ::))

Οφείλω να πω ότι περνάω πολύ καλά, βλεποντας και ακούγοντας τις δουλιές σου.  

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

3)...βρίσκεις κοπελιά καλλίφωνη ή μη και επιδίδεσαι εις εργασιοθεραπείαν και λοιπάς ακολασίας...

 

 

Ντροπή! :-[. ;D. Εγώ το κομμάτι το άκουσα και στα είπα. Μία παρατήρηση όμως. Αφού κάνεις που κάνεις διασκευή, βάλε και λίγο κλαρίνο να το φχαριστηθεί ο Νέστορας ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Excellent. Bravo. Και το κλαρινάκι θα πήγαινε.

Μόνο μη ξαναβάλεις walk-in closets στα βίντεο γιατί δημιουργείς οικογενειακά δράματα...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο σας, μου φτιάξατε τη μέρα μου!!  8)

 

Και εσείς όλοι με τα σχόλιά σας φτιάξατε τη δικιά μου!!! ΠΟΛΛΑ ευχαριστώ!!!

 

Μόνο μη ξαναβάλεις walk-in closets στα βίντεο γιατί δημιουργείς οικογενειακά δράματα...

 

Κατάλαβα....Το επόμενο θα το κάνω στο δωμάτιο/ψυγείο με τις μπύρες...

 

3)...βρίσκεις κοπελιά καλλίφωνη ή μη και επιδίδεσαι εις εργασιοθεραπείαν και λοιπάς ακολασίας...

 

Το ακόλουθο μήνυμα αποτελεί προϊόν λογοκρισίας:

 

Αίσχος! Ντροπή! Τι πράγματα είναι αυτά!

 

Όπως είπα το παραπάνω μήνυμα ήταν αποτέλεσμα έντονης λογοκρισίας διότι δεν διαβάζουν μόνο μέλη τα posts.  ;)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αίσχος! Ντροπή! Τι πράγματα είναι αυτά!

 

Όπως είπα το παραπάνω μήνυμα ήταν αποτέλεσμα έντονης λογοκρισίας διότι δεν διαβάζουν μόνο μέλη τα posts.  ;)

Ω ρε .......η μου ξεφτιλίστηκα. :(

Ντροπή! :-[. ;D. Εγώ το κομμάτι το άκουσα και στα είπα. Μία παρατήρηση όμως. Αφού κάνεις που κάνεις διασκευή, βάλε και λίγο κλαρίνο να το φχαριστηθεί ο Νέστορας ;D

Που θα πάει δεν θ' ανεβάσεις και σύ κάτι?

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάλαβα....Το επόμενο θα το κάνω στο δωμάτιο/ψυγείο με τις μπύρες...

Με πιάνεις. Χαίρομαι. (Α, ναι ξέχασα να το αναφέρω - και τα ποδανά στο τέλος ωραία ιδέα ήταν ;) )

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου