Προς το περιεχόμενο

Γερμανια και κιθαροτσαρκα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετω τα  Νοιz cats !

Σε λιγες μερες παω Στουτγαρδη για βολτα και θα μεινω αρκετα ,.

Εδω λοιπον χρειαζομαι την βοηθεια σας αν ξερει καποιος ,υπαρχει κατι αξιολογο σε μαγαζι εκει ?

γενικα συμφερει να κανω καμια αγορα  η οι τιμες ειναι ιδιες με Ελλαδα ..και γενικα μηπως εχουν ευκαιριες σε δευτερο χερι ?

ευχαριστω προκαταβολικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περυσι τετοια εποχη ημουν εκει. Σε κεντρικους εμπορικους δρομους (Konigstrasse κλπ) και εμπορικα κεντρα δεν βρηκα τιποτα, πρεπει να ψαξεις ιντερνετικως ή να ρωτησεις. Μεγαλο καταστημα με ποικιλια δυσκολα θα βρεις (αν ηταν θα εβρισκα και εγω, 3 εβδομαδες εκατσα), εντος πολης. Οι τιμες σε μικρα μαγαζια φανταζομαι πως δεν θα  απεχουν σημαντικα απο της Ελληνικης αγορας.

Καλα να περασεις, αν βρεις τιποτα αξιολογο πες μας ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πρότεινα το Soundland Schorndorfer Straße 25 στο Fellbach.Είναι λίγο έξω από τη Στουτγκάρδη αλλά πολύ κοντά.(Ένα τέταρτο με το αυτοκίνητο).

Η ιστοσελίδα τους είναι αυτή http://www.soundland.de/catalog/default.php

οπότε μπορείς να δεις αν έχει κάτι που σ΄ενδιαφέρει.

Πάντως,επειδή εκεί μεγάλωσα,μέσα στην Στουτγκάρδη δεν υπήρχε τίποτα αξιόλογο.

Υπάρχει και το Session Music Wiesenstraße 3 στο Walldorf αλλά είναι λίγο πιο μακριά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα καλη μου τυχη θα μεινω στο Fellbach  :)

απο το site φαινεται μεγαλο μαγαζι ..Παντως σε τιμες δεν βλεπω διαφορες απο τομαν κλπ..εκτος αν δεχονται διαπραγματευσεις .

ευχαριστω παιδια

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω δεν τιθεται τοσο θεμα τιμων οσο του οτι θα υπαρχει ποικιλια εξοπλισμου να δοκιμασεις με την ησυχια σου. Αντε καλες βολτες (και γιατι οχι και αγορες).

 

 

(παιζει να τα πουμε απο κοντα αυριο, περιμενε τηλ.)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγαζιλα δεν έχω βρει, αλλά αν είσαι έστω και remotely interested σε μηχανοκίνητα μην παραλείψεις να περάσεις από το πολύ καλό μουσείο της Porsche και το ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΙΚΟ μουσείο της Mercedes!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω δεν τιθεται τοσο θεμα τιμων οσο του οτι θα υπαρχει ποικιλια εξοπλισμου να δοκιμασεις με την ησυχια σου. Αντε καλες βολτες (και γιατι οχι και αγορες).

 

οντως, εχω αχτι να βρω καλα οργανα μαζεμενα και οχι φωτογραφιες...

Μαγαζιλα δεν έχω βρει, αλλά αν είσαι έστω και remotely interested σε μηχανοκίνητα μην παραλείψεις να περάσεις από το πολύ καλό μουσείο της Porsche και το ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΙΚΟ μουσείο της Mercedes!!! ;)

καλο ακουγεται, μονο μην με πιασει καταθλιψη  :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου θα κατσεις καιρο γιατι δεν πας μια εκδρομουλα στο music store στην Κολωνια (ειναι και ωραια πολη !!!) ?? να φχαριστηθεις κιθαροβολτα ???

 

Προσοχη μην παρεις μαζι σου πιστωτικη !!!!!! χεχεχεχεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου θα κατσεις καιρο γιατι δεν πας μια εκδρομουλα στο music store στην Κολωνια (ειναι και ωραια πολη !!!) ?? να φχαριστηθεις κιθαροβολτα ???

 

Προσοχη μην παρεις μαζι σου πιστωτικη !!!!!! χεχεχεχεχε

 

+1

 

Τεράααααααστιο μαγαζί, αλλά αν έχεις λεφτά πάνω σου εκεί μέσα δεν παίζει να μείνει τίποτα όταν βγείς...  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποση ωρα για Κολονια , ειναι μακρυα?

για αυτο τι λετε μου ειπαν οτι εχει πολυ πραμα αλλα ειναι 130 κλμ απο φελμπαχ..http://www.station-music.de/

θα παρουν φωτια οι πιστωτικες αποτι βλεπω .. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου