Προς το περιεχόμενο

"Αν η μοναξιά έχει χρώμα"


gkou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας και πάλι!Με τον Σταύρο Γκόγκο στη σύνθεση και ερμηνεία (στίχοι δικοί μου) φτιάξαμε αυτό το τραγουδάκι.Περιμένουμε σχόλια.

Αν_η_μοναξιά_έχει_χρώμα.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Εχεις δίκιο σε αυτό, αλλά είναι μόλις 16 και δεν έχει τραγουδήσει ξανά... :-\ Σε ευχαριστώ πολύ που το άκουσες, και που μας σχολίασες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλτατη... Θα συμφωνήσω πως ο τραγουδιστής στις καταλήξεις του θέλει δουλειά... πολύ δουλειά... Και να βρει λίγο το δικό του στυλ... Η ηχογράφηση είναι ψιλοχάλια... Οι στίχοι είναι ωραίοι τολμώ να πω... Απλώς είναι πολύ μικρό το κομματάκι... Αν ενδιαφέρεσαι να το συνεχίσεις επειδή μου άρεσε το κομματάκι μπορούμε να συνεργαστούμε αν θες.... από περιέργεια με ένα μικρόφωνο το ηχογραφήσατε όλο? γιατί ακούγεται στο τέλος ένα κλικ λες και κλείνει το μικρόφωνο!!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά πραγματικά: ξαναγράψτε το με ΣΩΣΤΑ φωνητικά, γιατί φοβάμαι πως ούτε μια συλλαβή δεν είναι σωστή και δεν πολυαντέχεται :( Αφού το παιδί γουστάρει, να συνεχίσει, αλλά θέλει σοβαρή και αρκετή δουλειά για να το κάνει καλά :)

 

Βασικά μην το παρεξηγήσεις αυτό που θα σου πω, αλλά νομίζω ότι το πρόβλημα είναι ότι ανεβάζεις πρόχειρα γραμμένες ιδέες σου για να ακούσεις μια γνώμη επί του αρχικού υλικού. Το κατανοώ ότι θες μια γνώμη και μια επιβεβαίωση, αλλά πίστεψέ με, ΟΛΟΙ εδώ μέσα γράφουμε πρόχειρα ιδέες κάθε μέρα (που λέει ο λόγος). Θα ήταν κατά τη γνώμη μου καλύτερα αν τις δούλευες σε ένα επίπεδο που να είναι ικανοποιητικό για σένα και μετά να ανέβαζες κάτι πιο ολοκληρωμένο. :) Δηλαδή το να ανεβάσεις ένα κομμάτι που κι εσύ γνωρίζεις ότι τα φωνητικά το ΧΑΛΑΝΕ... νομίζω δεν έχει πολύ νόημα... anyway, just my 0.02 :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι επιβεβαίωση, μια πρώτη γνώμη θέλω και φυσικά ιδέες για το πως θα βελτιωθεί το αρχικό αποτέλεσμα, γι' αυτό τα ανεβάζω.Αυτά που μου λέτε, τα διαβάζω προσεκτικά, αφού είμαι άσχετη από μουσικής πλευράς κι εσείς ξέρετε πολλά περισσότερα ;)Να, αν δεν είχα ποστάρει, δε θα είχε έρθει η πρόταση για βοήθεια από τον funky_ bassman :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι, συγγνώμη, αλλά δεν το καταλαβαίνω.

Τραγουδάς όμορφα και το ξέρουμε / ξέρεις

Το κομμάτι είναι δικό σου άρα αποφασίζεις και τον ερμηνευτή.

Ο τραγουδιστής είναι παράφωνος (τουλάχιστον σήμερα) και το ξέρεις.

Παρόλα αυτά το ανεβάζεις με αυτόν και όχι με σένα.

 

???

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι, συγγνώμη, αλλά δεν το καταλαβαίνω.

Τραγουδάς όμορφα και το ξέρουμε / ξέρεις

Το κομμάτι είναι δικό σου άρα αποφασίζεις και τον ερμηνευτή.

Ο τραγουδιστής είναι παράφωνος (τουλάχιστον σήμερα) και το ξέρεις.

Παρόλα αυτά το ανεβάζεις με αυτόν και όχι με σένα.

 

???

 

 

Ξανθιά βλέπεις ;D ;D ;D ;D Να σας πω την αλήθεια, κι εγώ το σκέφτομαι να το προτείνω στο παιδί που έκανε την σύνθεση...Τι στο καλό, κάτι θα κουτσοκαταφέρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά,εγώ είμαι ο ερμηνευτής..γεια σας κιόλας...λοιπόν,εγώ εκτιμώ την γνώμη σας και φυσικά και συμφωνώ μαζί σας...ξέρω ότι δεν έχω φωνή..η ηχογράφηση έγινε όντως με ένα μικρόφωνο,αλλα συγγνώμη κιόλας,δεν έχω και ΤΑ μέσα για "ιχογαφισι"..όσο για τη πρόταση του funky_bassman,αν θες στείλε m ένα μήνυμα και δώσε m περισσότερες πληροφορίες..θα βοήθαγε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου, δεν εχω ακουσει το κομματι ακομα.

απλα γραφε ελληνικα, γιατι δεν επιτρεπονται τα γκριγκλις στο φορουμ.

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου