Προς το περιεχόμενο

Carvin Legacy II - Dealer στην Ελλάδα


adin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά χαρά σε όλους,

 

Τελευταία προσπαθώ να αλλάξω όλο μου τον εξοπλισμό και προσπαθώ να ακούσω όσα περισσότερους ενισχυτές μπορώ. Ακούγοντας λοιπόν τον Legacy οφείλω να ομολογήσω πως είναι αρκετά δελεαστική η ιδέα και ψάχνω να βρώ αν υπάρχει κάποιος dealer στην Ελλάδα.

Οποιαδήποτε πληροφορία για το που μπορώ να κάνω ένα test drive με τον ενισχυτή ή σχόλια για αυτόν θα ήταν ότι καλύτερο.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να είμαι απόλυτα σίγουρος ο Τσιτιρίδης πρέπει να φέρνει.

 

GENERAL MUSIC Κ. ΤΣΙΤΙΡΙΔΗΣ Α.Ε.

Ακαδημίας 88, 10678 Αθήνα

Τηλέφωνο : 2103826483, 2103801607

 

Αν κάνω λάθος σορρυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Τσιτιρίδης δεν βρίσκεται σε αυτή τη διεύθυνση καιρό τώρα...δεν ξέρω αν μετακόμισαν ή αν το κατάστημα έκλεισε.

 

Ούτε στο carvinworld εμφανίζεται αντιπρόσωπος για την Ελλάδα πάντως...

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ όλους για το ενδιαφέον, θα κάνω ένα τηλέφωνο στον ΝΑΚΑ και ελπίζω για το καλύτερο. Έκανα ένα μικρό search στο e-shop του Νάκα άλλα δεν υπάρχει η κεφαλή καν, μόνο η καμπίνα του legacy II.

Θα κάνω post αν βρώ κάτι και για μελλοντική χρήση απο κάποιον άλλο που τυχόν θέλει να τον δοκιμάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εδώ, βέβαια πουθενά να μπορούμε να τον δοκιμάσουμε γιατί δεν είναι σε stock απο ότι φαίνεται στο e-shop. http://www.musica.gr/pegasus/h002/showproduct.php?code=26644&pcode=H002_I0026644

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου