Προς το περιεχόμενο

ενα μικρο jam


sentenced

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα,ηχογραφησα ενα μικρο blues(?) jam.Oποιος εχει ορεξη ας ριξει μια αυτια και ας πει μια γνωμη.Περισσοτερο με απασχολει το μουσικο κομματι και οχι τοσο το τεχνικο -της ηχογραφησης- καθως δεν το κατεχω αυτο  :P ;D

sd2.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα όμως έπρεπε να ολοκληρώσεις την ιδέα σου και μετά να την ποστάρεις.

Για αρχή γλυκό, αλλά εκείνο το 0:30  ???

 

Και, όχι δεν είναι blues αλλά ούτε και jam.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και, όχι δεν είναι blues αλλά ούτε και jam.

 

 

Συμφωνω απολυτως...

Ουτε αυτοσχεδιαστικο ακουγεται ουτε εχει Blues διαθεση και χρωμα..

 

Σαν εισαγωγη απο μπαλαντα μοιαζει πιο πολυ..

Φιλικα παντα..

www.kerinoi.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι blues ειναι μπαλαντα. Στους δρομους που παιζεις αν θες να το κανεις blues ακου peter green και since i ve been loving you led zep. Τα riffs σου παντως ειναι καλα!!

ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΔΕ ΧΩΡΑΕΙ ΣΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Καταρχας ευχαριστω που μπηκατε στο κοπο να ακουσετε αυτη τη μικρη ιδεα.Το αν ειναι blues η μπαλαντα δεν το γνωριζα γι'αυτο αλλωστε κ το ερωτηματικο (δεν πολυασχολουμαι με τα  συγκεκριμενα ειδη αλλωστε),ευχαριστω παντως που το ξεκαθαρισατε.

    Το πρωτο μισο σας διαβεβαιω οτι ηταν αυτοσχεδιαστικο,απλα υπηρχε καπου στο συρταρι και η ιδεα του δευτερου μισου και μου φανηκε καλη ιδεα να τα συνδεσω καπως..

audiokostas δεν εχω σκοπω να το ολοκληρωσω σαν κομματι,καθως οπως προειπα δεν εχω τις τεχνικες γνωσεις για κατι καλυτερο ηχητικα,απλως μου φανηκε μια συμπαθητικη ιδεα.Ευχαριστω και παλι  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου