Προς το περιεχόμενο

Bugera Tube Amps


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ηθελα μια δευτερη αποψη για αυτους τους ενισχητες απο οτι ξερω ειναι κινεζικοι hand made και ειναι τις behringer αλλα ειναι σχεδον 100% αντιγραφα γνωστων ενισχητων οπως marshall jcm 900 peavey 5150 κ.α.

Επισης δειτε και καποια videos και πειτε μου τις γνωμες σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να έχω δοκιμάσει κάποιον, το γενικό feedback που υπάρχει είναι πως ναί μεν μια χαρά ακούγονται, αν και μην περιμένεις το real thing, αλλά τείνουν να βγάζουν προβλήματα πολύ εύκολα και πολύ γρήγορα. Εγώ δεν θα τους εμπιστευόμουν, πόσο μάλλον όταν με κάποια παραπάνω χρήματα βρίσκεις μεταχειρισμένα διαμάντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως ο v55 καμια σχεση αλλα θελοντας εναν vintage ενισχυτη γιατι αυτον που ειχα τον πουλησα ειναι μια πολυ καλη λυση και ιδιαιτερα ομορφη...θα ειμαι ο πρωτος που θα τον παρει οταν ερθει οποτε θα εχετε και review...ειχα και τον hot rod deluxe αλλα λογω αναγκης τον πουλησα...οποτε θα πεσει συγκριση,σιγουρα δεν θα ειναι καλυτερος αλλα γι αυτο που τον  θελω με ενα tube screamer μπροστα ειναι οτι πρεπει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερετε ποτε περιπου θα ειναι διαθεσημοι και πια οnline stores τους εχουν?Ο Θωμας απο οτι ειδα δεν τους εχει και τις καλυτερες τιμες μεχρι στιγμης τις εχει το musicstore.Ξερετε αλλα μαγαζια με καλυτερες τιμες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερετε ποτε περιπου θα ειναι διαθεσημοι και πια οnline stores τους εχουν?Ο Θωμας απο οτι ειδα δεν τους εχει και τις καλυτερες τιμες μεχρι στιγμης τις εχει το musicstore.Ξερετε αλλα μαγαζια με καλυτερες τιμες?

 

http://www.dv247.com/search/0/0/ProductQuantity/Descending/bugera/1/  (scroll down)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλήματα; Για δώστε κανα λινκ ρε παιδιά, μη μένετε στο hear-say, ειδικά οταν μιλάμε για λαμπάτους...

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου