Προς το περιεχόμενο

Steltrucci improvisation over ballad


Stel Andre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρεται, περασε καιρος κ ειπα να ανεβασω ενα σολακι. Οτι ακουτε δεν αποτελει αποτελεσμα προβας η μελετης. Εγραψα ενα σολακι πανω σε ενα κομματακι που βρηκα στο ιντερνετ. Εχει πολλα λαθη, τουλαχιστον εγω ακουω αρκετα  Tongue Αλλα την πλακα μας κανουμε! Ωριστε...

 

http://www.box.net/shared/chlmdc8xz4

 

 

 

Σχολια ευπροσδεκτα!

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ πολυ ωραιο.......με καποια λαθακια ...αλλα δεν εχουν καμια σημασια....πολυ ταξιδιαρικη μελωδια.....μπραβο........ ;)

 

πες με τι εγραψες....ο ηχος μου αρεσε παρα πολυ ...ελπιζω να μην ειναι guitar rig ::)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"ευγε" αγαπητε συμφορουμιτη.

 

μου αρεσαν...

-ο ηχος. για μενα ειχε οσο ακριβως gain χρειαζοταν , και δεν "βρωμιζε"

-το feeling. "το χεις" και αυτο ακουγεται.αν και πιστευω οτι μπορεις και πολυ πολυ πολυ καλυτερα... 8)

-η δομη του backing track. αν και θα το προτιμουσα να "ανεβαινει" λιγο με την προσθηκη μιας drums και λιγο διαφορετικη συγχορδιακη δομη ,

και μετα να "πεσει" παλι οπως στην αρχη.

 

μπραβο σου , παντως που "εκτιθεσαι" στα αυτια μας.

 

keep on man!

 

8)

 

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eυχαριστω πολυ για τα λογια σας! Ο ηχος ηταν ικανοποιητικος. Για την ακριβεια χρησιμοποιησα το pod farm μαζι με το Line6 GX σαν εισοδο. Το preset που ειχα ηταν ενα κατεβασμενο σαν "petricci lick tone" με καποιες αλλαγες που εκανα εγω. Και επαιξα με την musicman jp6. Το backing ηταν ετοιμο δε το πειραξα καθολου. Το βρηκα στο youtube το κατεβασα και επαιξα. Συντομα θα ανεβασω ενα πιο funky-fusion πραματακι και ελπιζω να βγει καλυτερα! Και παλι ευχαριστω παιδες!

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου