Προς το περιεχόμενο

Mesa boogie Mark V-Σεναριο τρόμου


tombas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά είχα παραγγείλει το συγκεκριμένο μηχάνημα πρίν διαβάσω το forum αυτό και είπα : "μπας και έδωσα τόσα λεφτά για να ξεβάφει η πρόσοψη?" Είχα κάποιο άγχος...

 

Ήμουν περιέργος λοιπόν και δοκίμασα σε μια γωνία με το νύχι μου και μετά με ένα μικρό κοφτάκι να δω αν όντως συμβαίνει αυτό, αλλά ευτυχώς το εργαλείο είναι φτιαγμένο σαν τανκ. Πρέπει να ήταν μεμονωμένη περίπτωση ή ο τύπος έκανε πατάτα και έβαλε κανένα χημικό να το καθαρίσει. Οπότε μην ανησυχείτε για τέτοια.

 

Οι άνθρωποι αυτοί δεν παίζουν με τέτοια πράγματα...η ποιότητα είναι απλώς από άλλο πλανήτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

JayDeeSG, btw αν (λέω αν) βρίσκεις το Mark V σου muddy, flubby ή λασπωμένο στο gain ή στα μπάσσα μπορείς να τον ξεφορτωθείς και να μου τον πουλήσεις...εντάξει...θα το υποστώ...ριγμένος θα είμαι όπως και να έχει αλλά κάποιος πρέπει να βρίσκεται και από κάτω σε αυτή τη ζωη βρε αδερφέ...όλοι θα κερδίζουμε;;;... ;D ;D ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος ο νεος...θα αρχισω να του πεταω χεριες λασπη και βρωμονερα μηπως και γινει muddy να στον πουλησω σε τιμη ευκαιριας  ;D ;D

(αφου του πεταξω και λιγο οξυ στην προσοψη να γουσταρουμε...)

 

Αστεια-αστεια μου αρεσε παντα η χροια των mesa και δεν τη βρηκα ποτε muddy.

Η αληθεια ειναι οτι τους προτιμω παντα με humbuckers αλλα ισως γιατι και επαιζα παντα σχεδον με διπλους...δεν εξερευνησα τις δυνατοτητες τους πολυ με μονους.

 

Παρόλα αυτα μπορω να πω οτι ειναι ο καλυτερος Βοοgie που εχω ακουσει ποτε και εχω ακουσει πολλους ζωντας στο εξωτερικο για καποια χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I put a little bit of my wife's nail polish on the "ON" that's why it looks different.

 

Τελευταία πρόταση στο πρώτο ποστ. Το πιο πιθανό είναι να έβαλε το ασετον στο on και αυτό με το πανάκι να εξαπλώθηκε στην περιοχή.Γενικά το κόβω για μπούρδα όσων λένε ότι εμφάνισε αυτό το πρόβλημα (έχω δει αζαξ να πέφτει σε ενισχυτή....)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου