Προς το περιεχόμενο

Αυτοσχεδιασμος σε fusion style


Stel Andre

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας ανεβαζω τωρα που εχω εμπνευση...  ;D οριστε και το σολακι που ετοιμαζα σε πιο fusion-funky ρυθμους (λεμε τωρα..  :P)

 

here you go...  http://www.box.net/shared/9q6qrqzrzi

 

 

Σχολια επισης ευπροσδεκτα!

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

KΑΙ εγω διερωτηθηκα αλλα το ξεπερασα...μιας και δεν εχει ιδιατερη σημασια ;D

Δεν έχει ναι, αλλά ήμουν οριακά να το ανοίξω μιας και σιχαίνομαι τη fusion, το άνοιξα για να επιβεβαιώσω πως τη σιχαίνομαι και άκουσα ένα ωραιότατο 12μετρο και αναρωτιόμουν μήπως πρέπει να το ψάξω??  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Ευχαριστω για τα λογια σας. Δεν ειναι fusion αυτο καθε αυτο γι αυτο ειπα και αστειευομενος το "λεμε τωρα". 

    Απλως το backing μου εβγαζε κατι σε πιο jazzy-funky υφος.. ετσι το φανταζομουν και επειδη ακουω λιγουλακι fusionιες ειπα να προσπαθησω να παιξω τπτ που να μου θυμιζει εστω κ στο ελαχιστο αυτα που ακουω... θελω δουλιτσα ομως μεχρι να παιζω ετσι  ;) .  Δεν ειναι αναγκη να fusionιζει το backing παρα πολυ για να ειναι fusion το παιξιμο. Και ο Govans σε δωδεκαμετρα εχει σολαρει ουκ ολιγες φορες και μια χαρα fusion μου ακουγεται :) Βεβαια μιλαμε για αλλο επιπεδο κιθαριστα τωρα..!

 

Anyway ευχαριστω κ παλι !

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου