Προς το περιεχόμενο

IKEA telecaster


Shelter

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 90
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ρε παιδιά δεν είπα κάτι για την Parker απλώς ΕΜΕΝΑ δεν μου αρέσει το headstock τους... Και το reversed headstock των jackson,esp δεν μου αρέσει... Τι να γίνει... Δεν θα έπαιρνα τέτοια κιθάρα... Γούστα είναι αυτά... Για κάποιον άλλο αυτό είναι όμορφο... Σε όλους η ίδια γυναίκα αρέσει???

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε στον ιδιο τον Parker δεν αρεσει και σιγουρα το εχει μετανοιωσει !

Δηλαδη θες να μας πεις οτι δεν σου αρεσει και το μπιμπελο headstock Widow της bcr ?

 

Tone is in the ear of the beholder

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@marathon: λέγε περισσότερα για τις Flax, μην μας αφήνεις έτσι!  ;D

Xωρίς μπυροποσία, δεν σας λέω τίποτα...που είναι ο Τσερεμόνης?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xωρίς μπυροποσία, δεν σας λέω τίποτα...που είναι ο Τσερεμόνης?

Oυγκ! 8)

Η φυλη θελει νερο της φωτιας!

Το Τρεχατο Μαραθωνα μιλαει τη γλωσσα της αληθειας! 8)

 

(και)

Το Καθιστο Γιανν μιλησε.

2 ουγκ.

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα προσωπικα μ αρεσει παααααααρα πολυ αυτο το χεαντστοκ τσι Parker αν και στην αρχη με ειχε παραξενεψει, οταν ομως δοκιμασα μια στον Ακα την λατρεψα.  Με το ζορι κρατιεμαι να μην αγορασω μια...!! (αλλος ενας λογος που πρεπει να φυγει το σκαφακι μου ρε γμτω.....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μετά από ένα μικρό πρήξιμο σε έναν καθηγητή της σχολής στα CNC (και κιθαρίστα χεχεχε) τα προγράμματα για cnc φρέζα λέγονται CAM. Με ένα μικρό search στο google βρήκα 2-3 προγραμματάκια οπότε όποιος θέλει κατεβάζει. Με ανάλογο search φαντάζομαι θα βρείτε και την γλώσσα... Όποιος θέλει να μου στείλει π.μ να του στείλω κάτι σημειώσεις που έχω για φρέζα αλλά δεν εγγυώμαι πως είναι ότι καλύτερο. Πάντως ο καθηγητής μου επιμένει πως θα είναι πιο οικονομικό και ίσως και ποιοτικότερο το να αγοράσεις έτοιμα σώματα από warmoth κλπ... Ο καθένας πράτει κατά συνείδηση βέβαια...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πές του καθηγητή σου (και κιθαρίστα) να συνεργαστούμε.

 

Γράψε τον στο Noiz, να μας εξηγήσει τι εννοεί

πως θα είναι πιο οικονομικό και ίσως και ποιοτικότερο το να αγοράσεις έτοιμα σώματα από warmoth κλπ...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα του το πω διότι θα ξέρει πολλά παραπάνω πράγματα (ΠΡΟΦΑΝΩΣ) από ότι εγώ και το να παίζουμε το σπασμένο τηλέφωνο δεν είναι κάτι που βοηθάει κάποιον μας...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου