Προς το περιεχόμενο

Drums και ηλικια


stathopa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μ' αρέσει υπερβολικά η θέλησή σου stathopa όπως επίσης και η όρεξη που έχεις για γκρουπάκι. Η ακρόαση μουσικής και η ταυτόχρονη προσπάθεια να παίξεις δεν φτάνει. καλό είναι να ακολουθήσεις το φίλο σου και να δημιουργήσετε το γκρουπάκι. Βοηθάει απίστευτα. Όσο παίζεις με άλλους ανθρώπους μαθαίνεις πολλά πράγματα και φυσικά ποτέ δεν έχεις να χάσεις κάτι....ίσα ίσα

"Να με θάψουν οι οχτροί γιατί με θάβουν οι φίλοι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλησπέρα παιδία,κι εγω εδώ και 6 μήνες κάνω μαθήματα.Και η κ.... όταν βλέπεις καθημέρινη βελτίωση στη τεχνική ειναι αν-πιστέφταμπλ.Είμαι 26 και βρίσκομαι στη Γαλλία.Και θέλω κι εγώ πολύ να βρώ μια μπαντα για να κάνουμε το χαβαλέ μας και να περνάμε καλά με σεβασμό πάντα στη μουσική.

Αυτά!!!

Keep going!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ σε 2 βδομάδες ξεκινάω και είμαι 26. Καλή μας τύχη =]

 

Και γω 52 είμαι και ξεκίνησα! Γούστα νά'χεις να βαράς να γεμίσει ο κόσμος ερασιτέχνες μουσικούς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...το χω ξαναπεί και επιμένω: όπως σε όλα τα όργανα, υπάρχει αυτόπου ονομάζουμε "δυναμικές" =  δεν τα σπάμε ολη την ώρα, αλλά παίζουμε και λίγο πιο απαλά καμια φορά...

 

+1

 

 

Όσο για το ερώτημα σου... Μη φοβάσαι τίποτα!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου