Προς το περιεχόμενο

Τι Είναι Για Εσάς Custom Και Τι Signature Κιθάρα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ έχω 2 signature κιθάρες, μία κορεάτικη και μία κινέζικη (τίγκα στον καπλαμά και οι 2). Οι συγκεκριμένες κιθάρες στοιχίζουν το ίδιο με παρόμοια μοντέλα των ίδιων εταιριών που δεν είναι signature. Το signature δεν έπαιξε κανέναν απολύτως ρόλο στην αγορά τους. Τι παίζει στην περίπτωσή μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ έχω 2 signature κιθάρες, μία κορεάτικη και μία κινέζικη (τίγκα στον καπλαμά και οι 2). Οι συγκεκριμένες κιθάρες στοιχίζουν το ίδιο με παρόμοια μοντέλα των ίδιων εταιριών που δεν είναι signature. Το signature δεν έπαιξε κανέναν απολύτως ρόλο στην αγορά τους. Τι παίζει στην περίπτωσή μου;

 

Εγώ πάλι αγόρασα πριν μιά δεκαετία μια signature κιθάρα του ενάμιση χιλιάρικου χωρίς να είμαι μεγάλος φαν του καλλιτέχνη που έχει βάλει την υπογραφή του στο headstock...

Η κιθάρα όμως μου έκανε και κοίταξα πέρα απο τις ονομασίες...

 

Είμαι για το Δαφνί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο γιατρος της φτηνιας απαντα.

 

Εγώ έχω 2 signature κιθάρες, μία κορεάτικη και μία κινέζικη (τίγκα στον καπλαμά και οι 2). Οι συγκεκριμένες κιθάρες στοιχίζουν το ίδιο με παρόμοια μοντέλα των ίδιων εταιριών που δεν είναι signature. Το signature δεν έπαιξε κανέναν απολύτως ρόλο στην αγορά τους. Τι παίζει στην περίπτωσή μου;

κ. spy, τι περιμενες; Αφου υπογραφουν κινεζικες κιθαρες, φτηνοκαλλιτεχνες θα' ναι. Τι added value να δωσουν;

 

 

Εγώ πάλι αγόρασα πριν μιά δεκαετία μια signature κιθάρα του ενάμιση χιλιάρικου χωρίς να είμαι μεγάλος φαν του καλλιτέχνη που έχει βάλει την υπογραφή του στο headstock...

Η κιθάρα όμως μου έκανε και κοίταξα πέρα απο τις ονομασίες...

 

Είμαι για το Δαφνί?

Οχι αγαπητε μου. Δεν ειπε κανεις οτι το να ειναι κατι signature το κανει κακο και αβολο για ολους. Μανι μανι στο χερι και στο αυτι του καλλιτεχνη ταιριαζε. Μην νιωθετε λοιπον ασχημα που ταιριαξε και στο δικο σας.

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου