Προς το περιεχόμενο

Line6 X3 Live Αναζήτηση Clips


WilliamSats

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους,

Ψάχνω να ακούσω κλιπάκια απο την Line6 X3 Live πεταλιέρα και επειδή δεν εμπιστέυομαι το youtube για την ποιότητά του, αλλά ούτε και το επίσημο site της Line6, θα ήθελα όποιος έχει κάποιο δείγμα απο διάφορα καθαρά αλλά και παραμορφωσεις (crunch, overdrive, distortion) και μπορεί να ανεβάσει κλιπάκια για να πάρω μία γεύση.

Ο τοπικός προμηθευτής δυστηχός δεν επιτρέπει δοκιμές και δεν ξέρω κάποιον εδώ (ρόδο) να έχει την Χ3 για να την ακούσω.

Η όποια βοήθειά σας θα είναι πολύτιμη,

Ευχαριστώ.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

Σου ηρθε το μηνυμα μου?

Ναι το πήρα, αλλά θα ήθελα κάτι πιο Home Recording, χωρίς άλλα όργανα.

Σ'ευχαριστώ πάντως.

Θενξ, αλλά.....Κανένας απο Ελλάντα?

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι τρωγεσαι Σατς? :)

Εεεεεε ;D ;D ;D Βασικά απλή περιέργεια, αλλά αν την ακούσω....ποτέ δεν ξέρεις. Αν και είμαι πάαρα πολύ καλά απο ήχο τώρα.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τη θες για connect ειναι καλυτερη η Χ3 αλλα το setup που παιζεις TL and dry bread

Χαίρομαι που με καταλαβαίνεις.

Διάβασα σε ξένα φόρουμ οτι στο direct recording είναι πάρα πολύ καλή (ισως και καλύτερη απο την TL)και αν κρίνω απο την παλιά (του Ντίνου) που είχα δοκιμάσει στο pc μου, τότε αυτή πρέπει να είναι καλύτερη και έχει και επιπλέον εισόδους για μικρόφωνο (+εφφέ) κλπ κλπ.

 

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου