Προς το περιεχόμενο

Οσες γνωμες προλαβουμε να μαζεψουμε για τον Dimarzio Cruiser!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον δεν εχω πολυ χρονο στη διαθεση μου,αφου μαλλον αυριο πρωι θα μου σταλει ο μαγνητης.Ξερω οτι τον φοραει κ ο Timmons,αλλα αφενος δεν τον εχω πολυακουσει,αφετερου οτι κ να παιξει αυτος ο ανθρωπος καλο θα ακουστει.Θα μπει σε middle θεση με tone zone bridge και seymour duncan 59 σε neck θεση,σε fender american deluxe hss κιθαρα...

Στον μαγνητη με ενδιαφερουν κυριως τα καθαρα και θελω ενα μπλουζ-ροκ ηχο...θα ηθελα να ειναι λιγο πριμος,ωστε να αντιμετωπισω λιγο τον μπασατο μου ενισχυτη!!!Με ενδιαφερουν φυσικα κ οι ενδιαμεσες θεσεις κ το πως θα συνεργαστει με τους αλλους 2!Δεκτες ολες οι αποψεις!!!Θα ηθελα κ μια συγκριση με τον

dimarzio dp116 hs-2 παντα για τη μεσσαια θεση

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης καπου πρεπει να το πω...Ειδικα αυτη τη στιγμη πρεπει να ανοιξετε τα σχολια στις αγγελιες ΤΩΡΑΑΑΑ!!!!  :-X ;) ;D 8)

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Επισης καπου πρεπει να το πω...Ειδικα αυτη τη στιγμη πρεπει να ανοιξετε τα σχολια στις αγγελιες ΤΩΡΑΑΑΑ!!!!  :-X ;) ;D 8)

 

........φίλε Γ-----, δεν σε βλέπω να παίρνεις την μηχανή... ;D ;D ;D 

 

πάντα φιλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Noe13, ο Andy Timmons χρησιμοποιεί τον bridge Cruiser στην neck θέση της κιθάρας του, ακριβώς για να αντιπαρέλθει την μπασσίλα του ενισχυτή του και για να έχει μεγαλύτερη ευκρίνεια...Just saying.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....κ καπου διαβασα οτι χρησιμοποιει τον νεκ στη μεση...δε ξερω μπερδευομαι....καμια αλλη γνωμη εχουμε?...προλαβαινουμε

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου