Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία #12 - Ξι φαλτσόρε


Jasemeister

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 157
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωραια, ας εκτεθουμε....

 

Πρεπει πια ολοι να μαθετε οτι εχω ενα μεγαλο, κληρονομικο και σοβαρο προβλημα υγειας (νιωθω ενα πραγμα σα καουρες, σα σκοτοδινη, σαν δυσπνοια, σαν εκζεμα, σαν υπογλυκαιμικη υποταση αν βρεθω εστω και στιγμιαια σε κλιματολογικες συνθηκες εκτος Αγ. Παρασκευης. Ο δε Πειραιας ειναι ο Κρυπτονιτης μου, παρουσιαζω εως και περιοδοντιτιδα αν μεινω εκει επι μακρον). Η συναντηση πρεπει να γινει στην Αγ. Παρασκευη, τελεια και παυλα. Εχουμε φαει ψωμι και αλατι μαζι σε αυτο το φορουμ. Το λιγοτερο που μπορειτε να κανετε ειναι να σεβαστειτε την επιθυμια λοιπον ενος βαρια αρρωστου ανθρωπου.

 

Και συμφωνει και ο audiokostas που συνηθως διαφωνει με ολους και με ολα ακομα και με τον εαυτο του.

 

Και για να δεσμευσω και αλλους να παραστουν, θα ερθω μονο αν ερθει ο Earendil

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αν ειναι ο εβρις δεν ερχομαι! θα προσπαθει παλι να με πεισει να πιω λιντλκολα...

 

στον πειραια αδελφες μου, στον πειραια... ;D ;D

 

 

ο οποιος μαλιστα εχει και μερικα τραγουδια γραμμενα για παρτn του. η αγια παρασκευη τι εχει??

 

 

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ο οποιος μαλιστα εχει και μερικα τραγουδια γραμμενα για παρτn του. η αγια παρασκευη τι εχει??

 

 

 

ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙ ΤΗΣ

 

(Αν και η συνοικια Αγ. Παρ. τελικα ηταν στο Θησειο)

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε και δουλειες ομως. Κανεις δεν προλαβαινει να παρει το Λιμενικο του Πειραια να κλεισουμε 10 θεσεις στους καβους στο λιμανι για τις τρατες μας. Η σταθμη των υδατων ανεβαινει και μπορει να παθουμε καμια μεγαλη πλακα, να καλυφθουν τα παντα απο υδατινες μαζες... Ο ηλεκτρικος ειναι απο το 1920. Τι προδιαγραφες εχει αυτο? Βρισκομαστε στην εποχη του υπερσυγχρονου Μετρο, του σταθμου Νομισματοκοπειου.

 

Δε σας νοιαζει η υγεια μου. Ωραια. Σεβαστο. Αγια Παρασκευη για την δικη σας ασφαλεια λοιπον.

 

 

Συμπληρωνω:

@μεγαλεξανδρο: Το ζευγαρακι της Αγ. Παρασκευης. Εκφραση των παλιων. Την χρησιμοποιουσαμε το 1930 με τον audiokostas και καναμε κεφι. Οι νεοτεροι ας κλικαρουν το URL.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλος ο ηλεκτρικος φτιαχτηκε! τωρα μας παει παντου με ασφαλεια!

 

αν εχεις προβλημα, περναω και σε πaiρνω εγω με την γουρουνα!

 

by the way, δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα για αυτη τη μπυροποσια. ουτε οντιoκωστας, ουτε ντικαλ, ουτε καν κουλτουρα...!!!

που βαδιζομεν κυριοι?

 

μηπως να ερθει ο ενοχος και ο eye για την μπυρα της συμφιλιωσης?

θα την κερασει ο μαραθον που ειναι πλουσιος!

 

ασχετο, παντως και εγω προτιμω αγια!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλος ο ηλεκτρικος φτιαχτηκε! τωρα μας παει παντου με ασφαλεια!

 

αν εχεις προβλημα, περναω και σε πaiρνω εγω με την γουρουνα!

 

by the way, δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα για αυτη τη μπυροποσια. ουτε οντιoκωστας, ουτε ντικαλ, ουτε καν κουλτουρα...!!!

που βαδιζομεν κυριοι?

 

μηπως να ερθει ο ενοχος και ο eye για την μπυρα της συμφιλιωσης?

θα την κερασει ο μαραθον που ειναι πλουσιος!

 

ασχετο, παντως και εγω προτιμω αγια!

 

Να μιλησει ο τσερεμονης να μας δωσει ΟΚ η ΑΚΥΡΟ συντομα.

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Συμπληρωνω:

@μεγαλεξανδρο: Το ζευγαρακι της Αγ. Παρασκευης. Εκφραση των παλιων. Την χρησιμοποιουσαμε το 1930 με τον audiokostas και καναμε κεφι. Οι νεοτεροι ας κλικαρουν το URL.

 

 

ωραια. μπορει να μην παιξει μπυρα, αλλα κατι μαθαμε και σημερα... φχαριστουμε εβρις... ;) ;) ;) ;)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου