Προς το περιεχόμενο

foko - one man guitar show


ex-bokos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι παλιοί τον ξέρουν όλοι.

Ας τον μάθουν και οι νέοι.

 

Είναι καλός Φίλος Και Δάσκαλος.

 

Είναι Έλλην κιθαρίστας που όμοιό του δεν έχετε ξανακούσει (φανταστείτε αμάλγαμα hendrix, Βeck, χιώτη με νέο σκληροπυρηνικό ήχο)_

 

Είναι ο μόνος Έλλην κιθαρίστας - μπάντα από μόνος του

 

Διθυραμβικές κριτικές από Εric Johnson (ναι, σωστά διαβάσατε), και διάφορα μουσικά περιοδικά σε Ελλάδα και Εξωτερικό.

Εndorser των rivera (boutique californian amps) και των χορδών ghs

 

Αυτό που με ΧΑΛΑΕΙ εδώ και χρόνια που τον ξέρω είναι πως a) αξίζει ευρείας αναγνώρισης και όχι μόνο για κάποια elite όπως δυστυχώς συμβαίνει με όλους (και νομίζω ότι στην χώρα μας δεν είναι πολλοί) τους ιδιοφυείς μουσικούς που κάνουν κάτι μοναδικό και το υπηρετούν μέχρι τέλος. και b)το ότι δεν ενδιαφέρεται και πολύ ο ίδιος για την αυτοπροβολή του, γι αυτό μην με παρεξηγείται που μπαίνω εδώ τώρα και γράφω όλα αυτά../

 

Επειδή θέλω να ψαχτείτε μόνοι σας και πιστε'υω ότι αξίζει να το κάνετε χωρίς να μακρυγορήσω περισσότερο..., σας παραπέμπω στο foko.gr από όπου σας προτείνω να κατεβάσετε και το video του rio, καθώς επίσης και στο τελευταίο τεύχος του περιοδικού jazz και jazz. (αυτό στα περίπτερα...)

 

Tα συμπεράσματα δικά σας φίλοι μου και καλή αναζήτηση στον χώρο της μουσικής και της ηλεκτρικής κιθάρας.

 

Ακούστε λοιπόν και κάτι νέο και νιώστε περήφανη πως η Χώρα της Ρεμούλας και της Λαμογιάς (όπως καθημερινά μας υπενθυμίζουν τα μέσα μαζικής ενημέρωσης) έχει και μερικά πράγματα για τα οποία είναι υπερήφανη

Ακούστε, δείτε, διαδώστε φίλοι μου, ετοιμαστείτε για νέα live του Foko και....καλό ταξίδι. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

η γνώμη του φίλου angelos βρίσκει αντίθετο τον κο eric johnson....αλήθεια εσάς κε angelos ποιό το βιογραφικό σας? :D ;)

 

Πρέπει να έχει βιογραφικό για να έχει άποψη....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και αυτό το παλιό σχετικό θέμα:

http://www.noiz.gr/index.php?topic=1059.0

 

ρε τον άνθρωπο... ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΡΕ?!?!?!?!?

 

Μιλάμε από τα 5000 posts του, τα 3000 πρέπει ΑΝΕΤΑ να είναι σαν το παραπάνω ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η γνώμη του φίλου angelos βρίσκει αντίθετο τον κο eric johnson....αλήθεια εσάς κε angelos ποιό το βιογραφικό σας? :D ;)

 

Έλεος! πραγματικά! Μήπως πρέπει να πάει να κάνει και 3 χρόνια μαθήματα μαζί του για να εκφράση και γνώμη?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου