Προς το περιεχόμενο

best προβαδικα!!!


hariskats

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα..θα ηθελα προτασεις για τα προβαδικα που θεωρειτε εσεις οτι ειναι καλα στην αθηνα!!!

 

οι απαιτησεις κατα τη γνωμη μου για ενα καλο προβαδικο ειναι καλος εξοπλισμος,καλη εξυπηρετηση,καλες τιμες και οσο το δυνατον ας πουμε πιο ανετος χωρος..

 

να τονισω οτι εχω διαβασει προηγουμενο θεμα για τ προβαδικα αλλα επειδη θεωρησα οτι εχει περασει καποιος καιρος απο τοτε ισως εχουν αλλαξει καποια πραγματα και θα ηταν καλο μιας και με ενδιαφερει το θεμα να μαζεψω καποια στοιχεια απο την αρχη για προβαδικα που θεωρουνται καλα στην αθηνα ανεξαρτητου περιοχης η ζητησης (συνηθως κλεινουμε αρκετες μερες πιο νωρις προβες για να ειμστε οσο πιο σιγουροι γινεται οτι θα βρουμε και την μερα και την ωρα και την αιθουσα που θελουμε)..

 

ευχαριστω προκαταβολικα και περιμενω τις αποψεις σας..  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

terra......

 

Ε έτσι θα απαντάς ρε συ; Πάρε τερας κ άντε βρες ;

Τέλοσπάντων αν και το συστήνω και εγώ το συγκεκριμένο, δε ξέρω κατα πόσο είναι σωστό να γράψουμε για τα διάφορα στούντιο περιγράφωντας εξοπλισμούς κτλ κτλ. Δεν πάει κάπως σαν διαφήμιση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω ισως να εχεις δικιο για τη διαφημηση αλλα στο προηγουμενο θεμα που ηταν σχετικο πριν καποιο καιρο ολες οι προτασεις θεωρηθηκαν ως μη διαφημηση αν δεν κανω λαθος και γενικα δεν ειδα να υπηρχε καποιο προβλημα..

 

παρ'ολα αυτα αν οντως υπαρχει προβλημα διαφημησης τοτε ας σβηστει το θεμα...

 

εμενα ο σκοπος μου ειναι να μαζεψω πληροφοριες ετσι ωστε να ξερω περιπου που να ψαξω και σε ποια να παω γιατι προφανως δεν μπορω να παω σε ολα..να μην τρεχω "στα κουτουρου" που λενε..  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε έτσι θα απαντάς ρε συ; Πάρε τερας κ άντε βρες ;

 

Δεν θελω να ειμαι απολυτος αλλα...υπαρχει καποιος μουσικος στην αθηνα που να μην εχει ακουσει εστω μια φωρα στην ζωη του για το τερρα??? η το "π"??...

 

Αντε...για να δειξω πως συμετεχω...ειναι και τα δυο στην Ηλιουπολη...το τερρα ειναι στην Αγ. Κωνσταντινου αποτι θυμαμε (ζω 2 στενα απο εκει..χεχε!) και το πασιγνωστο "π"...Κανάρη 30α παλι εις την Ηλιουπολη...

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνησω...

Για τη Χοβολη!!! Γιατι η μια αιθουσα του π ειναι... ::)

 

οταν με εβαλαν εκει μεσα...νομιζα πως μου κανουν πλακα...δεν παιζει να υπαρχει χειροτερο πραγμα απο αυτην την παλιο κολονα μεσ την μεση του δωματιου....

www.alexisgearstuff.com

www.youtube.com/alexisgearstuff

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Η προηγούμενη σχετική συζήτηση είναι αρκετά περιγραφική και δεν υπάρχει λόγος δεύτερου ίδιου θέματος. Αν θες και σου λείπουν στοιχεία μπορείς να προσθέσεις σε εκείνο ή να ρωτήσεις κάτι συγκεκριμμένο και όχι αόριστα... "το καλύτερο".

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου