Προς το περιεχόμενο

Κατηγορίες μεταλλάδων!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην παρεξηγηθεί κανένας please, εγώ έκανα τρελό γέλιο καθώς το διάβαζα:

 

http://faeenamalaka.blogspot.com/2009/04/blog-post.html

 

Αγγίζει πολλές μεγάλες αλήθειες, don't you think; ;D

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 133
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Έπος!!! (το τουλοξεκλέρι  ;D ;D ;D ;D ;D)

 

 

EDIT: Έχει και ένα αντίστοιχο για τους οδηγούς..http://faeenamalaka.blogspot.com/2009/09/blog-post_26.html

 

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To καλυτερο αρθρο του ειδους που εχω διαβασει και καλα οτι εχω διαβασει αμετρητα ;D

Και οι φωτογραφιες πετυχημενες.

O SUNTAKTHS TOU KEIMENOU,EINAI ENAS BRWMO HIP-HOPER EXOUN MAZEUTEI 2-3 DEKAXRONA KAI MAS SABBOTAROUN TO METAL...RE MOUNIA TO METAL HTAN,EINAI KAI 8A EINAI A8ANATO PARTE TO XABARI!!!(Osoi 8eloun na me broun kai na milisoume sto Facebook to onoma mou einai "Andreas Rattlehead Noulias" ade geia

Γιατι κατι τετοιοι τυποι να εχουν internet?

heavy_metal-12978.jpg

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπος!!! (το τουλοξεκλέρι  ;D ;D ;D ;D ;D)

:D

 

εγώ δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω με το παρακάτω

 

vgale tin fwto mou-twra omws-apo tin katigoria tool-0-3ekleri,mias k milas peri clpoy-rights,k an thes na to sizitisoume gia to an eimai o "apisteftos flwros"...

 

όντως επική σελίδα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να είμαστε σωστοί πάντως, το συγκεκριμένο blog μου φαίνεται πολύ παρόμοιο σε concept και αντικείμενο με το γνωστό The Best Page in the Universe*. Ψιλο-αντιγραφή αλλά το έχει πετύχει το κλίμα και ο Έλλην συνάδελφος. ;D

 

*Είναι το site ενός τύπου ονόματι Maddox, ο οποίος είναι ο πρώτος διδάξας στον χώρο των politically incorrect, επίτηδες προσβλητικών και καυστικών sites. Έχει φάει μηνύσεις, έχουν δημιουργηθεί οργανώσεις με σκοπό να του κλείσουν το site κλπ.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ έχω την εντύπωση πως αυτόν που σχολιάζει που κράζουν όλοι τον ξέρω. Με τι πιθανότητα να υπάρχει κ άλλος μεταλλάς με αυτό το όνομα σε αυτή την κοντινή ηλικία...

 

Έχω λιώσει στα γέλια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω με το παρακάτω

 

 

O οποίος τύπος από τη σύγχυσή του έκανε 3 απανωτά μπερδεμένα ποστ  ;D ;D ;D και έδωσε και το mail του  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου