Προς το περιεχόμενο

Groove guitars


bihlas87

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αμα ειναι ετσι τις παιρνουνε απο Αγγλια ατομα για εμας και απλα πληρωνουμε τα μεταφορικα που δεν ειναι και πολλα... ;)

Στον κοσμο δεν υπαρχουν εξαιρεσεις(LP,strat... :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 75
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

 

και μενα με αυτην μου τρεχουν τα σαλια! επισης και με την purple  :P

Βι βιλ βι βιλ ροκ γιου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν παραγγείλει κανείς, ας γράψει μια κριτική. Εγω το σκέφτομαι και για μπασάκι.  ;D

Πάντως μια κριτική που διάβασα ήταν κάπως αποκαρδιωτική... Θα μου πείτε, για τέτοια ποσά που μιλάμε....

 

http://reviews.harmony-central.com/reviews/Guitar/product/Groove/Les+Paul/10/1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο θέμα του shipping  μου είπαν πως θα είναι "a goοd bit more than 17 pounds" και  "Whenever you are interested, please let us know and we will investigate the postage prices around then"

 

στο θέμα της μεγάλης διαφοράς στην ισοτιμία, δεν μου απάντησαν  :-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και η τελευταία απάντηση περί μεταφορικών

 

Depending on how many guitars you wish to purchase, the price of shipping will change considerably.

 

Because we send with ParcelForce, we will likely be charged £50 for one parcel. The maximum we could send would be 4 guitars in one parcel (without amps) assuming that it weighs less than 30kg.

 

It would be a different matter for the bass guitars since they are much heavier than 6 string electric guitars and longer too.

 

If you can give me more exact numbers I can give you a more exact estimate for shipping and handling.

 

We only have a few guitars in stock at the moment but we are expecting a new shipment in the next 4-6 weeks.

 

Please let me know how you feel.

 

Kind Regards

Matt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο θέμα της μεγάλης διαφοράς στην ισοτιμία, δεν μου απάντησαν  :-X

Εδώ υπάρχει λύση. Δεν αγοράζεις από το "μαγαζί" που λέει τη τιμή σε ευρώ, αλλά από το Ebay τους που το έχει σε λίρες. Άρα τη μετατροπή στη κάνει η τράπεζα με σχέση ισοτημίας

http://stores.shop.ebay.co.uk/1to1music__W0QQ_armrsZ1

Και έχεις και τη σιγουριά του Paypal...αρκεί οι παραδόσεις τους να μην ξεπερνάνε τους 2 μήνες.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από περιέργεια, όσοι θέλετε να αγοράσετε μια τέτοια κιθάρα/ μπάσο ενώ ήδη πχ έχετε κάποιο όργανο (το οποίο αν δεν είναι σπασμένο, πόσο χειρότερο μπορεί να είναι από αυτά). Γιατί ενδιαφέρεστε αλήθεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως να κανονίσουμε κανένα Power Buy? 

Να περιμένετε να αποκτήσει feedback το Ebay shop τους...αφήστε κανένα άλλο να πάρει τη κρυάδα πρώτα.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου