Προς το περιεχόμενο

Groove guitars


bihlas87

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά, αν κατάλαβα καλά.

Αυτή η κιθάρα θέλει δουλειά στα τάστα και το nut, θέλει άλλη γέφυρα και κλειδιά για να κουρδίζει σωστά και να φτιάξει το intonation. Και για τους πιο "μερακλήδες" θέλει και άλλους μαγνήτες.

 

Φτάνει δηλαδή το κόστος μια 300άρα περίπου. Ε, παίρνεις μια Epiphone και καθάρισες.

Λάθος σκέφτομαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 75
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω θα ελεγα καλυτερα πως ειναι οτι σου κατσει, δηλαδη μια μπορει να παιζει μια χαρα και να μην εχει προβλημα και καποια αλλη να εχει προβλημα σε μερικα ή σε ολα αυτα που ειπες. Υποτιθεται πως αυτος που θα κανει την αγορα γνωριζει τι μπορει να αντιμετωπισει με τις κιθαρες αυτες, αν παραπονεθει μετα δεν θα φταιει κανεις αλλος παρα ο ιδιος του ο εαυτος. Ολοι μπορουμε να κρινουμε καποια πραγματα, ο καθενας ας κανει τις επιλογες του. Εγω προσωπικα θα αγορασω μια τετοια κιθαρα και αν δω οτι αξιζει για καμια αναβαθμισουλα θα την κανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα ελεγα καλυτερα πως ειναι οτι σου κατσει, δηλαδη μια μπορει να παιζει μια χαρα και να μην εχει προβλημα και καποια αλλη να εχει προβλημα σε μερικα ή σε ολα αυτα που ειπες. Υποτιθεται πως αυτος που θα κανει την αγορα γνωριζει τι μπορει να αντιμετωπισει με τις κιθαρες αυτες, αν παραπονεθει μετα δεν θα φταιει κανεις αλλος παρα ο ιδιος του ο εαυτος. Ολοι μπορουμε να κρινουμε καποια πραγματα, ο καθενας ας κανει τις επιλογες του. Εγω προσωπικα θα αγορασω μια τετοια κιθαρα και αν δω οτι αξιζει για καμια αναβαθμισουλα θα την κανω.

 

και προσθέτω (όπως και σε γνωστή διαφήμιση): ...."Και αν σου κάτσει?"  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και προσθέτω (όπως και σε γνωστή διαφήμιση): ...."Και αν σου κάτσει?"  ;D

Αυτή ήταν διαφήμιση του Λαχείου-Οπαπ...του Οπαπ σίγουρα του έκατσε (εάν δούμε τα κέρδη που ανακοινώνει κάθε χρονιά), για ρώτα εδώ μέσα στο Noiz σε ποιούς έκατσε και τα πήραν από τον ΟΠΑΠ...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή ήταν διαφήμιση του Λαχείου-Οπαπ...του Οπαπ σίγουρα του έκατσε (εάν δούμε τα κέρδη που ανακοινώνει κάθε χρονιά), για ρώτα εδώ μέσα στο Noiz σε ποιούς έκατσε και τα πήραν από τον ΟΠΑΠ...

 

καλά, that's another story...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου