Προς το περιεχόμενο

Καινούρια κιθάρα low budget αλλά ποιά απο όλες?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το αποφάσισα. Έχω ανάγκη από λεφτά. Θα πουλήσω την κιθάρα μου. Αλλά μπορεί να είμαι μπασίστας αλλά θέλω και μία κιθάρα να τζαμάρω σπίτι μου... Τπτ παραπάνω. Οπότε... Με το καλό όταν φύγει η Ibanez θα κοιτάξω για κιθάρα με όσο χαμηλότερο Low budget... Κοινώς Groovey, Harley Benton και ότι πιο φθηνό σε Τσέχα... Όποιος έχει εμπειρία από κάτι τέτοιες μάρκες τι θα μου πρότεινε? Γενικά θέλω ή tele ή Les Paul... Μου αρέσει το σχήμα και αυτό είναι το μόνο που θέλω γενικά από μία κιθάρα κρεβατοκάμαρας!! Αν και θα προτιμούσα η tele να έχει 2 humbackers...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι το θεμα ταιριαζει απολυτα σε γνωστο μελος Ειδικο στις εισαγωγες τσεχιας....

 

Παντως και εγω επειδη θελω μια παμφτηνη ετσι για αλλαγη χεχεχε  θα παρω μια Ρελικιασμενη Τελε ή στρατ απο τον Μπαχ. καπου στα 200φευγα Ευρα.  Δεν τις εχω δει απο κοντα αλλα εμπιστευομαι τις πολυ καλες κριτικες των συγκεκριμενων συμφορουμιωτων. !!! 

Μια χαρλευ μπεντον που ειχα παντως της εβαλα φωτια (χωρις πλακα) και την εκαψα στον κηπο μετα απο συντομο σολο....Η θρακα δε που εκανε βοηθησε στο τελειο ψησιμο των παϊδακιων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α για να πω και το εξής δεν θέλω να παίζω κάτι συγκεκριμένο!!! Απλώς να την γρατζουνάω 3-4 φορές τον μήνα!!!! Και δεν δίνω πάνω από 150 ευρώ μαζί με μεταφορικά με τιποτα!!!!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αποφάσισα. Έχω ανάγκη από λεφτά. Θα πουλήσω την κιθάρα μου. Αλλά μπορεί να είμαι μπασίστας αλλά θέλω και μία κιθάρα να τζαμάρω σπίτι μου... Τπτ παραπάνω. Οπότε... Με το καλό όταν φύγει η Ibanez θα κοιτάξω για κιθάρα με όσο χαμηλότερο Low budget... Κοινώς Groovey, Harley Benton και ότι πιο φθηνό σε Τσέχα... Όποιος έχει εμπειρία από κάτι τέτοιες μάρκες τι θα μου πρότεινε? Γενικά θέλω ή tele ή Les Paul... Μου αρέσει το σχήμα και αυτό είναι το μόνο που θέλω γενικά από μία κιθάρα κρεβατοκάμαρας!! Αν και θα προτιμούσα η tele να έχει 2 humbackers...

http://cgi.ebay.de/Bakers-TL-Style-Thinline-Black-F-Hole-Sondermodell_W0QQitemZ360172665026QQcmdZViewItemQQptZGitarren?hash=item53dbf6b8c2&_trksid=p3286.c0.m14

 

Και τελε και humbuckers και lp bridge και τσάμπα.

Τί άλλο;

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποιον να ξέρει γερμανικά να μου πει τι γράφει!!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποιον να ξέρει γερμανικά να μου πει τι γράφει!!!!

149,90 γράφει...δεν χρειάζεσαι γερμανικά. Τι τα θές, θα τον ρωτήσεις τι ξύλα έχει και εάν έχουν περάσει βαρύ χέρι τα λούστρα? Ρώτα τον στα Αγγλικά shipping costs και καθάρισες

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου