Προς το περιεχόμενο

Με τι παίζουμε!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 724
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ωραίος μπράβο καλή κιθαρίτσα...Πόσο πήγε το μαλλί και από πού;

 

1550 ευρω μεσω ''βυσματος'' τοπικου αντιπροσωπου :lol: (στον Τριμη ηταν η κιθαρα)

 

Στην τιμη παζαρεψα και σκληρη θηκη Prestige της Ibanez (δεν εβρισκα πουθενα τη δικη της ρε γμτ) και μια ωραια δερματινη ζωνη! :P

 

 

*Σκεφτηκα κα το εξωτερικο, αλλα αφενος ηταν μικρη η διαφορα στην τελικη τιμη που θα εβγαινε κιθαρα+θηκη, αφεταιρου ''τρελλαθηκα'' μολις εμαθα οτι υπηρχε Αθηνα και θα ερχοταν γρηγορα!! :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aνρωτιέμαι πού είναι ο janick ρε γμτ... Τον χάσαμε και αυτόν ή ζ΄λεύει ο μπαγάσας και δεν γράφει; :roll: :roll: :roll: :roll:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα επίτηδες μου το κάνετε αυτό;;; :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: :lol: :lol:

 

Την κιθάρα αυτήν την έχω βάλει στο μάτι και εγώ.Με τι κουρδισμα σου ήρθε;;

 

 

Μεγειές τρελές :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την κιθάρα αυτήν την έχω βάλει στο μάτι και εγώ.Με τι κουρδισμα σου ήρθε;;

 

Μεγειές τρελές :wink:

 

Ευχαριστω πολυ! :P

 

Ηρθε με κουρδισμα ο,τι να'ναι αλλα μαλλον ηταν κουρδισμενη και σεταρισμενη(?) για Ε, γιατι τωρα που την κουρδισα σε Drop B (original κουρδισμα) τριζει ολο το συμπαν!

 

Παντως εχω τρελαθει με το χρωμα που ειναι Blood Red στην πραγματικοτητα! :lol: (δεν φαινεται καλα στη φωτο)Φοβερο κοκκινο! :twisted: :twisted:

 

Και οι μαγνητες ειναι κορυφη...ειδικα ο neck φυσαει! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την κιθάρα αυτήν την έχω βάλει στο μάτι και εγώ.Με τι κουρδισμα σου ήρθε;;

 

Μεγειές τρελές :wink:

 

Ευχαριστω πολυ! :P

 

Ηρθε με κουρδισμα ο' date='τι να'ναι αλλα μαλλον ηταν κουρδισμενη και σεταρισμενη(?) για Ε, γιατι τωρα που την κουρδισα σε Drop B (original κουρδισμα) τριζει ολο το συμπαν!

 

Παντως εχω τρελαθει με το χρωμα που ειναι Blood Red στην πραγματικοτητα! :lol: (δεν φαινεται καλα στη φωτο)Φοβερο κοκκινο! :twisted: :twisted:

 

Και οι μαγνητες ειναι κορυφη...ειδικα ο neck φυσαει! 8)[/quote']

 

Ρωτάω γιατί και καλά απο το εργοστάσιο φέυγει με κούρδισμα και προδιαγραφές drop B :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτάω γιατί και καλά απο το εργοστάσιο φέυγει με κούρδισμα και προδιαγραφές drop B :wink:

 

''Και καλα'' ομως...δεν ξερω τι της εκαναν στην Ελλαδα ομως, οποτε δεν μπορω να πω με σιγουρια οτι ειναι θεμα εργοστασιου.

 

Μπορει κανας ασχετος να την ειδε στο μαγαζι και να ειπε..ρε τι ξεκουρδισμα εχει φαει αυτη!!Κατσε να την ''φτιαξω'' εγω!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει κανας ασχετος να την ειδε στο μαγαζι και να ειπε..ρε τι ξεκουρδισμα εχει φαει αυτη!!Κατσε να την ''φτιαξω'' εγω!! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Α ναι, είναι ο γνωστός που πάει στο parking του μετρό, είναι πάντα γεμάτο και βρίσκει ΚΑΘΕ μέρα την ίδια θέση μονίμως άδεια, παρκάρει σκεπτόμενος "ρε τους ηλίθιους, ούτε ένας δεν έχει σκεφτεί να παρκάρει σ'αυτή τη θέση 2 μήνες τώρα;" χωρίς να του περάσει απ'το μυαλό ότι δεν είναι όλοι οι υπόλοιποι ηλίθιοι ή τυφλοί, απλά αυτός παρκάρει στο διάδρομο που μένει για να φεύγουν γύρω στα 50 αμάξια - τα οποιά φυσικά κλείνει μέσα μέχρι να φύγει!!!

 

Ps. πραγματικό περιστατικό, από την περίοδο που χρησιμοποιούσαμε ως parking για το σταθμό Κατεχάκη το parking του δίπλα νοσοκομείου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Menelaos το σκηνικο μου θυμισε ενα παλλικαρι που καποτε ειχε κανει θεμα

το κολλημα του με τις σκαλες του μετρο... και με αυτους που καθονται εκ δεξιων...:lol: :lol: :lol: :lol: Θυμασαι,ετσι????? :wink:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου