Προς το περιεχόμενο

Ποιες Ibanez έχετε και ποιες τροποποιήσεις έχετε κάνει?


insdel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχω μια Ibanez GAX-70 από το 2002. έχω κανει την καταπληκτική mod-α να τις αλλάξω χορδές 2!!!!! φορές. μία το 2002 μόλις την πήρα και μία το 2006. αν την πουλήσω μόνο δυο καφέδες στη ναυαρίνου θα βγάλει   

 

Πω ρε φιλε τι μου θυμισες τωρα... Η πρωτη μου ηλεκτρικη. Μαυρο ταυρακι. 350 ευρο την ειχα παρει... Ενα χρονο την κρατησα και μετα την εδωσα πισω στο μαγαζι για να μου κοψει απο μια fender mim που ηθελα. Μου κοψε 120 ευρω και αργοτερα την ξαναπουλησε για καινουρια... Ωραιες εποχες τοτε στα Χανια

χαχχαχαχαχαχ

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Το τραγικος πηγαινε στο οτι την ξαναπουλησε για καινουργια....ΑΝ οντως την πουλησε σαν καινουργια στα ιδια χρηματα....

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα αυτο σου λεω... Και το ποσο πουλουσε την fender αποδυκνυει το ποσο τραγικος ειναι.

Αυτο που σου ειπα οτι την ξαναπουλησε το ειδα εγω ο ιδιος. Μια βδομαδα μετα που περασα την ειδα βιτρινα. Και ηταν η δικια μου γιατι ειχα κανει ενα στενσιλ πανω και το ειχα σβησει αλλα ειχαν μεινει κατι μικρες λεπτες ασημενιες γραμμες. Και εννοειται η τιμη ηταν ιδια με αυτη που την ειχα αγορασει και εγω :-*

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω ρε φιλε τι μου θυμισες τωρα... Η πρωτη μου ηλεκτρικη. Μαυρο ταυρακι. 350 ευρο την ειχα παρει... Ενα χρονο την κρατησα και μετα την εδωσα πισω στο μαγαζι για να μου κοψει απο μια fender mim που ηθελα. Μου κοψε 120 ευρω και αργοτερα την ξαναπουλησε για καινουρια... Ωραιες εποχες τοτε στα Χανια

χαχχαχαχαχαχ

 

το φοβερό είναι ότι με τέτοια χρήση περίμενα να τρίζουν ποτενσιόμετρα, να χαλαρώσει to jack plate να ψοφήσουν οι μαγνήτες αλλα τπτ! είναι φοβερό όργανο (για τα λεφτά έτσι;  ;) ) By the way εγώ την είχα πάρει 100.000δρχ (χωρίς απόδειξη)  ;D

we need to re-discover communication

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1570 Prestige

αρχική μόντα Bridge Dimarzio Fred--------> τώρα SD Jeff Beck

Middle Dimarzio Chopper

αρχική μόντα Neck Dimarzio AirNorton --------> τώρα SD Jazz

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1570 Prestige

αρχική μόντα Bridge Dimarzio Fred--------> τώρα SD Jeff Beck

Middle Dimarzio Chopper

αρχική μόντα Neck Dimarzio AirNorton --------> τώρα SD Jazz

 

 

πες μας και το συμπερασμα με τους 2 αυτους συνδιασμους ντε.....τι ειχε ο ενας τι ο αλλος ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πες μας και το συμπερασμα με τους 2 αυτους συνδιασμους ντε.....τι ειχε ο ενας τι ο αλλος ;)

 

Ναι ναι ... για πες!Ο The Chopper για middle θεση δεν ειναι ΠΟΛΥ δυνατος;

Live fast , die ... hard!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου