Προς το περιεχόμενο

ξερει κανεις τους SUPER STEREO???


dr.peters

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο τραγουδιστής τους Dzingovic και ο πληκτράς Μπενέκας είναι μέλη των B-Movies, την μπάντα του Παύλου Παυλίδη

Και ο drummer (Βασιλης Μπαχαριδης) παιζει με τον Αγγελακα και με τους πολυσυζητημενους Dr.funk (και σε αλλες μπαντες).

Ο Dzingovic ειναι οντως καλος κιθαριστας με αρκετες γνωσεις. Εχει καλο ηχο και ωραιες ιδεες.

Επισης ειναι πολυ ''ενταξει'' ατομα. Ετυχε να γνωριστουμε οταν συμμετειχαμε στο ιδιο live και η συζητηση μας ηταν πολυ ευχαριστη και ενδιαφερουσα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηταν και κιθαριστας του δημητριαδη!!!!

μάλλον παρακάθησε στην μπάντα του δημητριάδη.. ;D

το super gkomena, όταν το πρωτάκουσα μου φάνηκε τόσο εμετικό που ήμουν έτοιμος να βρω τον neeg για να τους κάνουμε μια επισκεψούλα.. ;D ;D

ακούγοντάς το ξανά, μου φάνηκε πιό συμπαθητικό αλλά κάτι με απωθεί..λέτε να φταίει η τζάγκουαρ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λέτε να φταίει η τζάγκουαρ?

 

λιγα με τη τζαγκουαρ (ηταν δικια μου) ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπαμε, ωραιες κιθαρες οι ντζαγκουαρ, αλλα αυτο το χρωμα πολυ...μπλιαχ βρε παιδι μου...!!! ;D ;D

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spot the difference- Βρείτε τη διαφορά  ;D

 

 

fb77720f30e4a10d665fe1f137e22308.jpg

 

70_b_0.jpg

 

 

  ;D ;D ;D ;D

 

Αχαχαχαχαχαχα!

 

Η jaguar όχι πολύ ωραίο ήχο, μαζί με τα jam πεταλάκια και την fender. Τα παιδιά παίζουν και με Κατερίνα Μακαβού. (http://www.myspace.com/katerinamakavou)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου