Προς το περιεχόμενο

Taste you (cover):gkou


gkou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κομμάτι αυτό μου το πρότεινε πριν λίγο καιρό κάποιος  Γάλλος ninjamer. Λέγεται "Taste you" , από Melissa Auf Der Maur.

Κάποιος φίλος μουσικός, Έλληνας,  έφτιαξε τη μουσική και την τελική μείξη  κι εγώ έβαλα τα φωνητικά.Είχα μάλιστα τη ιδέα να "παντρέψω" την αγγλική με την γαλλική version.

Καλή σας ακρόαση! :)

Taste_you-gkou.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχή ο "γάμος" είχε κάποια προβληματάκια, αλλά στο τέλος ζήσαν ευτυχισμένοι  ;)

 

Xαίρομαι για το happy end, σας ευχαριστώ πολύ hyperpanos και geodimitri για την ακρόαση! :)

 

Γιάννη, την αγγλική προφορά ή την γαλλική να προσέξω, ή και τις δύο εκδοχές;; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι είναι το κομμάτι που τα πήγες καλύτερα απ' όλα τα προηγούμενα.

Έχεις τη πρασιναδίτσα σου στο 0.34-0.36 (taste you), τη μέτρια προφορά στ' αγγλικά και κάποιες καταλήξεις ελάχιστα εκτός χρόνου, αλλά συγχωρείσαι επειδή είσαι μαμά και γιορτάζεις αύριο. :)

Επίσης μου άρεσε το level της φωνής και γενικά το mix. Έτσι μπράβο, θέλω ν' ακούω ωραία πράγματα από 'σένα. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nestora, σε ευχαριστώ για την ακρόαση και τα σχόλια!!! Τελικά είναι επικίνδυνο  πράγμα το πάντρεμα γλωσσών ,κάπου χάνεται η...μπάλα (εις βάρος των αγγλικών  στην περίπτωσή μου  ;))

Σε ό,τι αφορά το γούστο, να 'ναι καλά ο Γάλλος! :D

Ο δε Έλληνας είναι πολύ αγαπημένος φίλος, δεν περίμενα κάτι λιγότερο από αυτόν! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου αρεσε και λογω της χροιας (που λατρευω) ολα τα αλλα πανε περιπατο προσωπικα - δλδ αν το ακουγα live σιγουρα δεν θα εμενα ΚΑΘΟΛΟΥ στην προφορα παρα μονο στην ερμηνεια που αξιζει τα μεγιστα

Μπραβο Γωγω  :) :)

 

 

Ο δε Έλληνας είναι πολύ αγαπημένος φίλος, δεν περίμενα κάτι λιγότερο από αυτόν! ;)

Ο Ριχαρδος να φανταστω ?  :P

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεωργία έχεις υπέροχη χροιά, φοβερή εκφραστικότητα, αλλά κάκιστο αυτί. :D

Αν θέλεις πραγματικά να βελτιωθείς δούλεψε πρώτα  (και πολύ) το ear training, και νομίζω ότι δεν θα πιστεύεις στα αυτιά σου από το αποτέλεσμα.

Όλα αυτά επειδή πιστεύω σε σένα.

Το αποτέλεσμα μου άρεσε αλλά μην μείνεις σ' αυτό.

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ! ΑΞΙΖΕΙ.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου