Προς το περιεχόμενο

mark...για ντραμερς και οχι μονο!!!


kapdrums

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Φίλος δεν ανεβάζουν τέτοια πράγματα πρωί- πρωί  ;D ;D ;D. Μου χαλάνε την... ακολουθία καφές - τσιγάρο! Τώρα με ανάγκασες να πιάσω το μπάσο με την τσίμπλα στο μάτι  ;D

 

Επί του πρακτέου: Ξέρει κανείς τι πετάλι είναι αυτό το κόκκινο που έχει ο Ανδρέου; 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

σαν κι αυτο που μοιαζει....

Thanx Νίκο, καλημέρα... βασικά νόμιζα ότι ήταν κάποιος κομπρέσορας του... σατανά  ;D Μάλλον το χρησιμοποιεί σαν booster... 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanx Νίκο, καλημέρα... βασικά νόμιζα ότι ήταν κάποιος κομπρέσορας του... σατανά  ;D Μάλλον το χρησιμοποιεί σαν booster...   

 

 

το μεταλι που παιζει ο Ανδρεου ειναι το

akai deep impact

 

:P

www.myspace.com/anagnostopoulosmanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε πάτε καλά; Τί λέτε;... Έχετε μπροστά σας αυτό το trio και μιλάτε... για ποιο πράμα δε κατάλαβα;... ???

Παρεμπιπτόντως ο μπασίστας αυτός είναι Έλληνας (Παναγιώτης Ανδρέου) και βγήκε ο καλύτερος jazz μπασίστας για πέρσι στην Αμέρικα.

Δε ξέρω μόλις βλέπω το Mark μου έρχεται μια τάση για αυτοκτονία, δε ξέρω ίσως το κάνω μια μέρα.

Α, τσεκάρετε και αυτό:

Heernt - Locked in a Basement

pedals in everything

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου