Προς το περιεχόμενο

DIY Tele επιφάνεια κοπής η ρολόι η κάτι τέτοιο


evris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το βλέπω μέχρι να βρεις μηχανισμό ρολογιού να χεις ρουτάρει, να χεις βρει κάπου κι ένα μανίκι, μαγνήτες κλειδιά γέφυρες έχει σε κάθε... σπίτι :), και μόλις βαρέσεις το πρώτο σολ, μάλλον η γυναίκα σου θα πρέπει να πάρει πλαστική επιφάνεια κοπής, είναι και πιο υγιεινή :)

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

και μόλις βαρέσεις το πρώτο σολ...

Γιατί, νομίζεις ότι οι Τσέχες που έχει αγοράσει θα είναι καλύτερες από αυτή όταν τελειώσει?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξερω τι λετε αλλα παντως με ενα χιλιαρακι ευρω, αν με παρακαλεσετε, μισο σκαλι (που βγαζει ανετα ενα σωμα) 100ετιας, το ονειρο μιας ζωης για οσους ακουν τα ξυλα,  ισως να γινει δικο σας.

 

Στη warmoth τοσο θα πηγαινε αν ειχαν διπλα buzzwords λεξεις οπως: "unique piece, limited items, only 8 of them", "private stock", "personal collection", "physically aged", "naturally extra dried". Κατι τετοια δεν βγαινουν κατα καιρους? απο βουλιαγμενο στη λιμνη αχυρωνα 100ετιας, απο καδρονια καθεδρικου ναου 200ετιας? Αντε να σας το κανω και signature και να σας δωσω και δωρεαν πιστοποιητικο αυθεντικοτητας του ποιος περπατουσε παλια πανω του (και οχι δε μιλαω για μενα). Αγοραζετε ενα τεραστιο κεφαλαιο της ελληνικης επαναστασης (και αλλες λεξεις: "this very piece of wood comes heavily loaded with chunks of history", "greek history is in the heart and essense of this fine, battle-smoked piece of wood"...)

 

Οποιος μου δωσει ενα δωρεαν ανοιχτοχρωμο pickguard θα προτιμηθει αν ξεκινησω μπιζνα. Σπευσατε.

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιος μου δωσει ενα δωρεαν ανοιχτοχρωμο pickguard θα προτιμηθει αν ξεκινησω μπιζνα. Σπευσατε.

Θα σου δώσω ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ από αυτά που φαντάζεσαι, αλλά θέλω τα κλειδιά του σπιτιού για μια εβδομάδα...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα σκαλοπατια σου εγω σφυριζω

ανοιξε ξυλα για να βρω.

και την partcaster μου οταν τη στησω

πανω απο χιλια στη πουλω.

 

::)

one more pls ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μην ξεχνατε οτι το σπιτι του evris μπορει να εχει και μερικεσ τριανταφυλλιες απο εξω οι οποιες φυτευτηκαν απο τον 1ο ιδιοκτητη....

Φανταστειτε τι ωραια rosewood ταστιερα θα εφτιανε τετοιο fine piece of wood!!!! ;)

 

evris ξεκινα να ξηλωνεις τριανταφυλλιες...και η γυναικα σ δεν θα σ πει τπτ οτι και να κανεις............αρκει βεβαια ολα τα λουλουδια απο τις τριανταφυλλιες να της τα προσφερεις!!!!!

Στον κοσμο δεν υπαρχουν εξαιρεσεις(LP,strat... :))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δαχτυλιές έριξες στα σκαλια να δεις πως κουδουνίζουν?

 

κάποιου σε ένα luthier howto βιντεο ειδα πως ειναι καλη τακτικη για να καταλάβεις αμέσως αν το ξυλο θα κανει καλη κιθαρα

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου