Προς το περιεχόμενο

The Dead Weather-Horehound


Vintager

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις αγόρασα το album των dead weather. Απίστευτη δισκάρα! Ο κος White έκανε ξανά τρoμερή δουλεία μαζί με τους άλλους μουσικούς των dead weather. Καθώς είναι μια μπάντα με κορυφαίους μουσικους από τα 90s και κυρίως από τα 00s. Αδιαμφισβητητα από τους καλύτερους δίσκους της δεκαετίας. Όσοι δεν τον έχουν ακούσει να ακούσουν εμπνευσμένο ροκ του 2009 από ανθρώπους που ξέρουν να πειραματίζονται σε ότι κάνουν.

Και οι Les Paul θα ουρλιάζουν στο φεγγαρόφωτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 55
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εξαιρετικοι,τελικα οτι και να κανει ο White εκπληκτικο ειναι!Και βεβαια η συνεργασια του με τις υπολοιπες μουσικαρες δεν βλαπτει καθολου.

 

Και φυσικα εκτος απο υπεροχος κιθαριστας ειναι και θαυμασιος ντραμμερ....οταν ο θεος εβρεχε ταλεντο αυτος κρατουσε....χωνι & 100 Μπομπ Σφουγγαρακιδες φαινεται.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή προτιμώ να κρίνω μια μπάντα σε live, όχι βέβαια πως σε studio δεν φαίνεται η αξία της, είναι τρομερή μπάντα! Τους προτιμώ live από το studio. Άραγε θα έρθουν ποτέ και ελλάδα; Δν νομίζω αλλά εξακολουθώ να ελπίζω....

Και οι Les Paul θα ουρλιάζουν στο φεγγαρόφωτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δν νομίζω αλλά εξακολουθώ να ελπίζω....

 

υστερα απο τα χαλια της συναυλιας των White Stripes δεν νομιζω ο Jack White να θελει να δει την Ελλαδα ουτε με τα κυαλια....

 

δεν πειραζει ομως θα εχουμε για παντα τους SCORPIONS ...... ::)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν πειραζει ομως θα εχουμε για παντα τους SCORPIONS ...... ::)

;D

Πότε η ελλάδα θα ξεκολήσει με τα 60s 70s 80s κλασσικά και χιλιοακουσμένα πια συγκροτήματα. Και το λέω εγώ που είμαι αθεράπευτα παρελθοντολάγνος! Βγαίνουνε αριστουργήματα και εδώ θα τα ανακαλύψουμε μετα από 20 χρόνια!

Έλεος!

>:(

Και οι Les Paul θα ουρλιάζουν στο φεγγαρόφωτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D

Πότε η ελλάδα θα ξεκολήσει με τα 60s 70s 80s κλασσικά και χιλιοακουσμένα πια συγκροτήματα. Και το λέω εγώ που είμαι αθεράπευτα παρελθοντολάγνος! Βγαίνουνε αριστουργήματα και εδώ θα τα ανακαλύψουμε μετα από 20 χρόνια!

Έλεος!

>:(

Συμφωνώ, μόνο που επειδή βγαίνει και απίστευτο σκουπιδαριό, το οποίο προωθείται κιόλας από τα διάφορα μέσα, μας κάνει ιδιαίτερα σκεπτικούς και παραβλέπουμε ή χανουμε τ' αριστουργήματα. Και μακάρι να είμαστε τυχεροί να τ' ανακαλύψουμε τα επόμενα χρόνια.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πηρα και εγω,εχει μια απο τις καλυτερες παραγωγες που εχω ακουσει εδω και πολλα χρονια & σιγουρα τον καλυτερο ηχο.....bass drum της δεκαετιας! :)

 

Νομιζω οτι ειναι οτι καλυτερο εχει κανει ο White ποτε του.... & η τραγουδιαρα τους απλα δεν παιζεται... 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου