Προς το περιεχόμενο

Αγορα απο ''synthplanet''


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειμαι στα προθυρα μιας αγορας και μου προτειναν απο εδω:

http://shop.synthplanet.com/index.lasso?stid=synthplanet&from=

Οντως ειναι πολυ φθηνο...Εσεις γνωριζετε τιποτα;Καποιος απο εσας

ειχε συναλλαγη με το εν λογο καταστημα; :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω!!!!Οντως πολυ χαμηλες τιμες....!!!Και ολοκληρο το site στα ελληνικα οταν διαλεγεις Ελλαδα????Μπραβο!!Εντυπωση μου κανει..καλη φαση φιλε,αλλα δυστιχως ουτε εγω το ειχα ξαναακουσει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου το προτεινε ''συμφορουμιτης'' και τον πιστευω γιατι εκανε κι ο ιδιος αγορες μαζι με αλλους φιλους του(δεν εχει λογο το παιδι να πει ψεμματα προς θεου)αλλα ξερετε παντα μετραει και μια δευτερη γνωμη σ'αυτες τις περιπτωσεις :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λέω, είναι πολύ καλές οι τιμές του εν λόγω καταστήματος αλλά υπάρχουν και κάποια προβλήματα που εμένα μου κακοφαίνονται αρκετά.

 

1) Δεν έχουν αναλυτικό κατάλογο, μόνο φόρμα αναζήτησης. Καθόλου βολικό.

2) Υψηλά μεταφορικά. Ενδεικτικά, 60 και πάνω για οποιοδήποτε πληκτροφόρο (κατά τα λεγόμενά τους)

3) Στο παρελθόν έχουν συζητηθεί θέματα στο Noiz όπου είχαν αναφερθεί διάφορα άσχημα περιστατικά με αυτό το μαγαζί, από τότε είμαι λίγο επιφυλακτικός.

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λέω' date=' είναι πολύ καλές οι τιμές του εν λόγω καταστήματος αλλά υπάρχουν και κάποια προβλήματα που εμένα μου κακοφαίνονται αρκετά.

 

1) Δεν έχουν αναλυτικό κατάλογο, μόνο φόρμα αναζήτησης. Καθόλου βολικό.

2) Υψηλά μεταφορικά. Ενδεικτικά, 60 και πάνω για οποιοδήποτε πληκτροφόρο (κατά τα λεγόμενά τους)

3) Στο παρελθόν έχουν συζητηθεί θέματα στο Noiz όπου είχαν αναφερθεί διάφορα άσχημα περιστατικά με αυτό το μαγαζί, από τότε είμαι λίγο επιφυλακτικός.[/quote']

 

''εκ του πλήθους δε των συμβούλων προέρχεται σωτηρία''

Ειπε καποτε ο σοφος Σολομών :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω!!!!Οντως πολυ χαμηλες τιμες....!!!Και ολοκληρο το site στα ελληνικα οταν διαλεγεις Ελλαδα????Μπραβο!!Εντυπωση μου κανει..καλη φαση φιλε' date='αλλα δυστιχως ουτε εγω το ειχα ξαναακουσει....[/quote']

 

τι χαμ΄λέσ τιμεσ λες φίλε μου? το FW-1804 το εχει EURO 456.30 + 75 € τα μεταφορικά = 531,30 ενω ο θομαν το έχει 499 και δεν χρεώνει μεταφορικά.

 

http://shop.synthplanet.com/store.lasso?c=GR&newlang=gr&-session=shop:59D222360c4e7337DApOX1F30186

 

http://www.thomann.de/gr/search_dir.html?sid=9877ff5045990e1887c012c5e92015ae&sw=FW-1804&x=6&y=13

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου