Προς το περιεχόμενο

Τι γίνεται εδώ με τις τιμές;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

για πειτε ρε παιδια τπτ για τις musicman για μας τους νεους. τι εχουν και ειναι τοσο καλες?

 

Δες εδώ:

 

http://www.noiz.gr/postx674-0-0.html&sid=4302592e95609b26d7bb42cd4c84cb93

 

που έχει ξανασυζητηθεί το θέμα.

 

Την προσωπική μου άποψη την εξέθεσα κάπου στην 3η σελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

οι musicman ειναι οντος φθηνοτερες εδω αλλα οτι αλλο εψαξα το δινει ακριβοτερα απτον θωμα.

 

Καταρχάς γι'αυτό μου κάνει εντύπωση' date=' γιατί σε γενικές γραμμές δεν είναι το πιο φτηνό μαγαζί.

 

Δεν έχεις δίκιο όμως πως είναι σε όλα ακριβότερος, δες τις Ibanez για παράδειγμα.[/quote']

αμ δεν κανω λαθος εχει και ακριβοτερα μεταφορικα απτον θωμα??65 ευρω για ελλαδα νομιζω..

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμ δεν κανω λαθος εχει και ακριβοτερα μεταφορικα απτον θωμα??65 ευρω για ελλαδα νομιζω..

 

Whitenoise θα ήταν πολύ καλύτερα τα πράγματα αν δεν ήσουν τόσο αθεράπευτα ξεροκέφαλος.

 

Είπα ότι δεν είναι σε όλα ακριβότερος και έφερα για παράδειγμα τις Ibanez.

 

Ιδού λοιπόν γιατί κάνεις λάθος:

 

Boxy:

http://shop.boxymusic.com/store.lasso?c=GR&newlang=gr&-session=shop:57CA7D301b00d35CAAUsGg2A476B

 

Thomman:

http://www.thomann.de/thoiw2_ibanez_jem7_vwh_steve_vai_prodinfo.html

 

Κάνε τις προσθέσεις των μεταφορικών και βγάλε τα δικά σου συμπεράσματα. Α, και τα μεταφορικά του boxy αφορούν UPS, όχι ταχυδρομείο.

 

Μην ανησυχείς, δεν είναι κακό να κάνεις λάθη. Λάθη δεν κάνουν μόνο αυτοί που κάνουν συνέχεια τα ίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dienekes ηρθε ο καιρος να ζευγαρωσεις!!!

εγω φταιω που ασχοληθηκα με το χαζο θεμα σου.

 

Το κάνω quote εδώ για να μπεις σε πειρασμό να το διαγράψεις, έτσι ώστε να διασωθεί για τις επόμενες γενιές.

 

Σε ευχαριστούμε πολύ για το επίπεδο που φέρνεις σ'αυτό το φόρουμ, και να μας συγχωρείς που σε αναγκάζουμε να ασχοληθείς με χαζά θέματα.

 

Τέλος, επειδή βλέπω ότι έχεις ανησυχίες για τη συχνότητα των σεξουαλικών μου εμπειριών, να σε διαβεβαιώσω ότι είναι ικανοποιητικότατα συχνές και πάντως σίγουρα περιλαμβάνουν και ένα ακόμα άτομο του αντίθετου φύλου.

 

Καλό σου βράδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dienekes ηρθε ο καιρος να ζευγαρωσεις!!!

εγω φταιω που ασχοληθηκα με το χαζο θεμα σου.

 

Το κάνω quote εδώ για να μπεις σε πειρασμό να το διαγράψεις' date=' έτσι ώστε να διασωθεί για τις επόμενες γενιές.

 

Σε ευχαριστούμε πολύ για το επίπεδο που φέρνεις σ'αυτό το φόρουμ, και να μας συγχωρείς που σε αναγκάζουμε να ασχοληθείς με χαζά θέματα.

 

Τέλος, επειδή βλέπω ότι έχεις ανησυχίες για τη συχνότητα των σεξουαλικών μου εμπειριών, να σε διαβεβαιώσω ότι είναι ικανοποιητικότατα συχνές και πάντως σίγουρα περιλαμβάνουν και ένα ακόμα άτομο του αντίθετου φύλου.

 

Καλό σου βράδυ.[/quote']

καλά έκανες και το έκανες quote για να το εμπεδώσεις καλύτερα.

το άτομο του αντίθετου φύλου το γνωρίζει αυτό?

κοιτά παλικάρι, ανάφερες τις musicman και όντως τις δίνει φθηνότερα απτο Θωμά και το παραδέχτηκα.

είναι λογικό να κοίταξα σε αυτό το site μόνο 2-3 πράγματα που ενδιαφέρουν εμένα και δεν έκανα ερευνά για χιλιάδες προϊόντα που ίσως έβρισκα διάφορα στην τιμή.

και στην περίπτωση των ibanez αποδείχτηκε πως τις δίνει φθηνότερα οκ, αυτο σημαίνει πως πρέπει να με προσβάλεις έτσι?

τα ποστ μου είναι πάντα καλοπροαίρετα και ας μην βάζω smiles etc etc όπως οι περισσότεροι εδώ (που πολύ καλά κάνουν αν θέλουν).

Θα προσεχείς πως μιλάς στον καθένα (τουλάχιστον σε εμένα σίγουρα)γιατί δεν είμαι κολλητός σου και δεν σου εδώ δώσει δικαίωμα.

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μου λες βρε whitenoise, τα δικά σου post είναι καλοπροαίρετα και όλων των άλλων είναι κακοπροαίρετα και προσβλητικά; (για σένα).

 

Δεν είναι η πρώτη φορά που το γράφεις αυτό. Κάνεις σαν να έχεις μανία καταδίωξης.

 

Κανείς δεν έχει διάθεση να σε προσβάλλει ούτε έχει προηγούμενα μαζί σου.

 

Ηρέμησε και νομίζω ότι θα το καταλάβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Whitenoise θα ήταν πολύ καλύτερα τα πράγματα αν δεν ήσουν τόσο αθεράπευτα ξεροκέφαλος.

 

αυτό πχ ήταν καλοπροαίρετο απτήν πλευρά σου?

εσυ δεν θα προσβαλλόσουν αν σου απαντούσα έτσι στα καλά καθουμενα?

χωρίς να σου έχω επιτεθεί, χωρίς καν να αναφερθώ σε εσένα προσωπικά!!

μάλλον εσύ πρεπει να κοιτάξεις πολύ σοβαρά τον τρόπο που αντιδράς σε ανθρώπους που απλά έχουν διαφορετική άποψη απο εσένα!!

την τελευταία φορά που είχα έρθει με κάποιον απτό νοιζ σε αντιπαράθεση ήταν πριν πολύ καιρο και ήσουν πάλι εσύ, είναι τυχαίο?

Μαθέ να ακους και να Σέβεσαι!!

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό πχ ήταν καλοπροαίρετο απτήν πλευρά σου?

εσυ δεν θα προσβαλλόσουν αν σου απαντούσα έτσι στα καλά καθουμενα?

χωρίς να σου έχω επιτεθεί' date=' χωρίς καν να αναφερθώ σε εσένα προσωπικά!!

μάλλον εσύ πρεπει να κοιτάξεις πολύ σοβαρά τον τρόπο που αντιδράς σε ανθρώπους που απλά έχουν διαφορετική άποψη απο εσένα!!

την τελευταία φορά που είχα έρθει με κάποιον απτό νοιζ σε αντιπαράθεση ήταν πριν πολύ καιρο και ήσουν πάλι εσύ, είναι τυχαίο?

Μαθέ να ακους και να Σέβεσαι!![/quote']

 

Whitenoise τα μαθήματα αλλού. Και αν έχεις πρόβλημα υπάρχουν και moderators για να κάνεις τα παράπονά σου. Δεν σε διόρισε κανείς καθηγητή κανόνων καλής συμπεριφοράς στο φόρουμ.

 

Αυτά από μένα και κλείνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πρέπει να ρίξετε και οι δύο τους τόνους μου φένεται .... Ελεος , που να βρεθείτε σε καποιο music shop τυχαία εσεις.... !! Πάντως σχετικά με τις τιμές από τις Music Man δεν τρελένομαι κιόλας μιας και πάντα τις θεωρούσα υπερτιμολογιμένες και ποιοτικά αλλά και οικονομικά στην Ελλάδα.

lues Legend

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου