Προς το περιεχόμενο

Τι γίνεται εδώ με τις τιμές;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά μου παιδιά, για ρίξτε μια ματιά. Πηγαίνετε στο boxymusic.com και δώστε στην αναζήτηση Musicman.

 

Στη σελίδα που θα σας βγάλει θα δείτε τιμές για κιθάρες και μπάσσα που θα τρίβετε τα μάτια σας.

 

Το αστείο είναι ότι πριν από λίγες μέρες είδα τις τιμές, μου φάνηκαν πολύ καλές και έστειλα ένα mail για να ρωτήσω για διαθεσιμότητα κλπ. Φαίνεται ότι κάποια χρώματα/συνδιασμοί δεν είναι άμεσα διαθέσιμα, αλλά ΟΚ. Τα τελευταία που θα δείτε στη λίστα, προέρχονται από δικές μου ερωτήσεις (Silhouette Special), τα βάλανε για να δω τις τιμές (?!).

 

Και σήμερα βλέπω ότι οι τιμές έχουν πέσει κι'άλλο!

 

Ειδικά για τα μπάσσα είναι τζάμπα, οι φίλοι μπασσίστες ξέρουν και πολλοί θα τραβάνε τα μαλλιά τους όταν θυμηθούν τι πλήρωσαν στην Ελλάδα για ένα MM.

 

Οι περισσότεροι ξέρετε ότι μόνο διαφήμιση δεν θα προσπαθούσα να κάνω, απλώς προσπαθώ να καταλάβω πως γίνεται και οι τύποι έχουν τόσο χαμηλές τιμές και αν παίζει τίποτα μυστήριο. Αν όμως όλα είναι ΟΚ, τότε πολλοί μπορεί να μπουν σε πειρασμό (ας πούμε ο Superfunk μπορεί να μας μοστράρει σε λίγο καιρό καμιά Axis Supersport MM90! :P τώρα που του περισσεύουν και λεφτά από τις βινταζιές! ) :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μερικες τιμες ειναι οντως απιστευτες!!!!!!! εχω παθει την πλακα μου.

musicman stevemorse 1330 ευρω.την τελευταια φορα που ειχα ρωτησει ελλαδα κοστιζε πανω απο 2000!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερικες τιμες ειναι οντως απιστευτες!!!!!!! εχω παθει την πλακα μου.

musicman stevemorse 1330 ευρω.την τελευταια φορα που ειχα ρωτησει ελλαδα κοστιζε πανω απο 2000!

 

Το παράξενο δεν είναι ότι είναι φτηνότερες από την Ελλάδα. Στο κάτω μια Fender ας πούμε, μόνο ίσως στη Μαδαγασκάρη κοστίζει ακριβότερα απ'ότι εδώ... :roll:

 

Οι Musicman όμως (όπως και άλλες μάρκες, π.χ. Ibanez), έχουν τις ίδιες πάνω κάτω τιμές σε όλη την Ευρώπη (με 10-15% διακύμανση).

 

Γι'αυτό και η απορία μου...

 

Αν δεν τρέχει κάτι πονηρό, είναι τρελή ευκαιρία, ειδικά, ξαναλέω για τους μπασσίστες φίλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερικες τιμες ειναι οντως απιστευτες!!!!!!! εχω παθει την πλακα μου.

musicman stevemorse 1330 ευρω.την τελευταια φορα που ειχα ρωτησει ελλαδα κοστιζε πανω απο 2000!

 

Το παράξενο δεν είναι ότι είναι φτηνότερες από την Ελλάδα. Στο κάτω μια Fender ας πούμε' date=' μόνο ίσως στη Μαδαγασκάρη κοστίζει ακριβότερα απ'ότι εδώ... :roll:

 

Οι Musicman όμως (όπως και άλλες μάρκες, π.χ. Ibanez), έχουν τις ίδιες πάνω κάτω τιμές σε όλη την Ευρώπη (με 10-15% διακύμανση).

 

Γι'αυτό και η απορία μου...

 

Αν δεν τρέχει κάτι πονηρό, είναι τρελή ευκαιρία, ειδικά, ξαναλέω για τους μπασσίστες φίλους.[/quote']

 

 

μηπως ξερεις αν ειναι δυνατον να δει κανεις ολες τις μαρκες που πουλανε αντι να κανει "search" την ταδε μαρκα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως ξερεις αν ειναι δυνατον να δει κανεις ολες τις μαρκες που πουλανε αντι να κανει "search" την ταδε μαρκα;

 

Δυστυχώς δεν το έχω βρει αυτό που λες, είναι λίγο ηλίθιο το σετάπ στο site τους... :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι musicman ειναι οντος φθηνοτερες εδω αλλα οτι αλλο εψαξα το δινει ακριβοτερα απτον θωμα.

 

Καταρχάς γι'αυτό μου κάνει εντύπωση, γιατί σε γενικές γραμμές δεν είναι το πιο φτηνό μαγαζί.

 

Δεν έχεις δίκιο όμως πως είναι σε όλα ακριβότερος, δες τις Ibanez για παράδειγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει μερικα προιοντα κραχτες που ειναι χαρακτηριστικα πιο φθηνα και επισης εχει την πιο γελοια μηχανη αναζητησης και καθολου filiko site. νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου