Προς το περιεχόμενο

Οι αγαπημένοι μας NOIZ posters


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω πολλους, τον καθενα για διαφορετικους λογους. Και επειδη θεωρω δεδομενο οτι οποιος εχει να προσφερει τεχνικες πληροφοριες η παικτικα skills ειναι ετσι και αλλιως χρησιμος και ουσιαστικος, τον εξαιρω. Γιαυτο ατομα οπως πχ ο nikodemos η ο longshadow η ο nikolas η ο yann κλπ δεν θα εμφανιστουν στη λιστα μου. Οποτε, θα αναφερω ονοματα (και λογους που τους κανουν προσωπικους μου αγαπημενους) κρινοντας το "υφος" γραφης τους και μονο:

 

- sf για την ανησυχητικη επιμονη του να απαντα ξανα και ξανα και ξανα και ξανα στα ιδια θεματα σε διαφορετικους (η στους ιδιους ανθρωπους). Και για την απολυτοτητα του σε ορισμενα ζητηματα. Δεν αφηνει περιθωρια συζητησης. Πολυ καλη χρηση των κεφαλαιων. Μου αρεσει πολυ σε τρεις ρολους:  αντιεθνικιστης, ελληνες ακριβοι και πονηροι, συμπαθεια ιαπωνια και τουρκια.

 

- wow! για τις φορες που ξεχναει οτι το νοιζ πρεπει να ειναι ενας χωρος υψηλης διανοησης και αφηνει τα νιτρα του να αναπνευσουν και ασκει την υψηλη τεχνη της ειρωνιας (την οποια ανεβαζει σε νεα υψη). Οι ομολογουμενως πολλες γνωσεις του ειναι διαλεγμενες μια μια ωστε να μπορουν να χρησιμοποιηθουν ως φονικα ειρωνικα οπλα στα posts του.

 

- spy γιατι ειναι παρα μα παρα πολυ μουλωχτος. Το ξερω οτι γελαει μεσα απο τα μουστακια του οταν γραφει τα one or two liners του. Παρα πολυ περιεκτικος !

 

- harilatron στις πυροσβεσεις του. Γιατι νιωθω οτι ειναι σα καλοστρωμενο αμαξι μεγαλου κυβισμου. Ξερω οτι αν συνεχισουν να τον κοντραρουν απλα θα πατησει λιγο ακομα το γκαζι (ισως καμια φορα το πολυ να βαλει και δευτερα) και θα τους αφησει πισω στην Εθνικη. Εχει αποθεματα. Δουλευει στο ρελαντι. Η ηρεμη δυναμη.

 

- blue γιατι ειμαι πληρως συμβατος με το χιουμορ του και εχει αυτη την κυνικη ουσιαστικη ματια και γιατι ενω κατεχει ενα σωρο πραγματα κανει οτι μπορει να υποβιβαζει συνεχως τον εαυτο του, πραγμα ανεκτιμητο.

 

- kwstas79 γιατι ενω ξερω οτι πολλοι τον θεωρουν του ελαφρολαικου (καλαμπουρτζης) τον εχω μελετησει συστηματικα και σπανιως δεν βρηκα αυτα που ελεγε ως πληρως σοβαρα.

 

earendil. Ο αγαθος γιγαντας. To Ζεν προσωποποιημενο. Μονο διαβαστε τι λεει και πως το λεει. Ειναι το βουνο και ηταν παντα εκει. Το βουνο δεν εχει να αποδειξει τιποτα και σε κανεναν. Εχω εξαρτηση απο αυτον. Αν ημουν γκομενα και μου ελεγε τετοια απο κοντα θα κακαριζα.

 

disclaimers:

 

1) Εχω βγαλει τον elavd απο τους αγαπημενους μου απο τοτε που ειπε οτι με περιμενε μεγαλυτερο.

 

2) Καποιοι αλλοι, ενδεικτικα: evilnye, bloody, alchemist... δεν τους αναφερω γιατι δεν εχω εντοπισει γιατι και ποτε μου αρεσουν...

 

3) Επειδη ειναι 10 και λιγο πριν μπηκα, εχω ενα αγχος οτι καποιους θα ξεχναω ισως επανελθω πιο μετα.

 

  • Like 1

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανωμαλιαρη..........εχεις ασχημα γουστα.......... ;D

 

Εισαι ο μονος που παιζει τοπλες ,γι αυτο μ αρεσεις Τελος!!!!!!! ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- kwstas79 γιατι ενω ξερω οτι πολλοι τον θεωρουν του ελαφρολαικου (καλαμπουρτζης) τον εχω μελετησει συστηματικα και σπανιως δεν βρηκα αυτα που ελεγε ως πληρως σοβαρα.

Υπομονή, κάποια στιγμή θα δικαιωθεί και τα άπαντά του θα πωλούνται σε βιβλιοπωλεία. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι ο μονος που παιζει τοπλες ,γι αυτο μ αρεσεις Τελος!!!!!!! ;D ;D ;D

 

 

;D ;D και να φανταστεις οτι μερικοι με αναγνωρισανε στο noiz night παρολο που πηγα μεταμφιεσμενος......(φορουσα και μπλουζα....και συνοδευομουνα απο γυναικα πραγμα σπανιο για εμενα :P)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- wow! Οι ομολογουμενως πολλες γνωσεις του ειναι διαλεγμενες μια μια ωστε να μπορουν να χρησιμοποιηθουν ως φονικα ειρωνικα οπλα στα posts του.

 

Αποστομώνοντας εκνevrisτικά εύκολα τον εκάστοτε αμφισβητία ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- harilatron στις πυροσβεσεις του. Γιατι νιωθω οτι ειναι σα καλοστρωμενο αμαξι μεγαλου κυβισμου. Ξερω οτι αν συνεχισουν να τον κοντραρουν απλα θα πατησει λιγο ακομα το γκαζι (ισως καμια φορα το πολυ να βαλει και δευτερα) και θα τους αφησει πισω στην Εθνικη. Εχει αποθεματα. Δουλευει στο ρελαντι. Η ηρεμη δυναμη.

 

Πολύ επιτυχημένο!!! :)

earendil. Ο αγαθος γιγαντας.

av-7802.jpg

 

Επίσης πολύ επιτυχημένο!!!

 

 

1) Εχω βγαλει τον elavd απο τους αγαπημενους μου απο τοτε που ειπε οτι με περιμενε μεγαλυτερο.

 

;D ;D

 

 

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο αγαθός γίγαντας

av-7802.jpg

Κατά τον Φίλιππο Συρίγο, ο αγαθός γίγαντας ήταν ο Βλαντιμίρ Τκατσένκο.

58f.jpg

Ο Αργύρης Καμπούρης ήταν ο τίμιος γίγαντας. Γνωρίζω άτομο που θεωρεί τον εαυτό του "Αργύρη Καμπούρη" του Νoiz. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

av-7802.jpg

 

Κατά τον Φίλιππο Συρίγο, ο αγαθός γίγαντας ήταν ο Βλαντιμίρ Τκατσένκο.

58f.jpg

Ο Αργύρης Καμπούρης ήταν ο τίμιος γίγαντας.

 

I stand corrected!!! ;D

 

Ακόμη πρέπει να τον πονάει τον Γιαννάκη αυτό:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@audiokostas : εχω την εντυπωση οτι το θεμα ειναι ποια ποστς διαβαζουμε με πορωση λογω headstock και οχι ποιους συμπαθουμε ή ποιοι καθοριζουν με τη συμμετοχη τους το νοιζ.

Δεν πιστεύω στα headstock.

To θέμα είναι να μπιστάει το όργανο.

 

Κλασσικό παράδειγμα ο Εβρης. Γράφει Gibson μα είναι καθαρή Κινεζιά. Το καλό είναι πως το ξέρει.

 

Αγωνιστικούς χαιρετισμούς στους ακρίτες μας με τις χρυσές κιθάρες.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου