Προς το περιεχόμενο

Οι αγαπημένοι μας NOIZ posters


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενας που εχει το μπραν πιτ αλλα δεν δυμαμαι το νικ

 

Πρέπει να μου φάνηκε πιο αστείο και από το Τζακ Νόρις που διάβασα κάποτε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@audiokostas : εχω την εντυπωση οτι το θεμα ειναι ποια ποστς διαβαζουμε με πορωση λογω headstock και οχι ποιους συμπαθουμε ή ποιοι καθοριζουν με τη συμμετοχη τους το νοιζ.

 

Προσωπικά πιστεύω πως πολλοί έπεσαν ακριβώς σε αυτή την παγίδα, δηλαδή σημείωσαν αυτούς που συμπαθούν χωρίς να προσπαθήσουν ιδιαίτερα να κάνουν τη ματιά τους πιο αντικειμενική. Αυτό ίσχυσε ειδικά μάλιστα στις περιπτώσεις μερικών παιχταράδων - δεν ειρωνεύομαι καθόλου - που επιλέγουν να περνούν πολύ περισσότερο χρόνο παίζοντας μουσική αντί να μιλούν για αυτή (και εννοείται πως άριστα πράττουν). Επιπρόσθετα, η συμμετοχή στο Νόιζ πολλές φορές συνάδει και με την ποιότητα των γραπτών - το να πεις το αντίθετο σημαίνει πως βρίσκεις πολύ πιο ενδιαφέρον πχ. να κατεβάσεις τα σκουπίδια παρά να διαβάσεις τα γραπτά του TGL. Με εμένα δεν συμβαίνει αυτό σε καμία περίπτωση.

 

Επίσης, από τη μια είναι γνωστός τοις πάσι ο πλατωνικός έρωτας που όλοι έχουμε με μορφές όπως ο Χώστας69, ο Μπλου, ο Έβρις, ο Χαρίλαος, ο Άη κλπ. (μιλώ χιουμοριστικά αλλά για εμένα δεν απέχει πολύ από την πραγματικότητα). Από την άλλη όμως, εγώ προτιμώ χίλιες φορές να μην κακοκαρδίσω ή ακόμη και στενοχωρήσω κανένα, αφήνοντας ηθελημένα ή μη κάποιους απ'έξω, παρά να διαλέξω δημόσια τους καλυτερότερούς τους. ;)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να δηλώσω υπεύθυνα πως σας αγαπώ βαθιά όλους, ακόμα και αυτούς που με πλήγωσαν απάνθρωπα και ψώνισαν στρατ.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλοί και διάφοροι...

eyeprotocol (νυν wow!): Πάντα μ' άρεσε να τον διαβάζω... ωραίος λόγος που επί το πλείστον με έβρισκε/βρίσκει σύμφωνο, καθώς και πολλές γνώσεις σε πολλά θέματα... Οι απόψεις του είχαν/έχουν ιδιαίτερη σημασία στα μάτια μου τουλάχιστον. Κατ' ιδίαν όσο έχουμε μιλήσει (μέσω πμ δηλαδή), εξαιρετικός.

 

μετά πάμε σε kwsta79 γιατί έτσι μας αρέσει... 8)

 

Όλα τ' άλλα είναι οδοντόκρεμες.... ;D ;D

Πλάκα.. πολλούς μ' αρέσει να διαβάζω και τα ποστ των οποίων απολαμβάνω, αλλά βαριέμαι να τους σκεφτώ όλους. :P

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ προτιμώ χίλιες φορές να μην κακοκαρδίσω ή ακόμη και στενοχωρήσω κανένα, αφήνοντας ηθελημένα ή μη κάποιους απ'έξω, παρά να διαλέξω δημόσια τους καλυτερότερούς τους. ;)

 

Μα εκεί ακριβώς είναι το λάθος. Δεν πρόκειται για ψηφοφορία ποιος είναι ο M.V.P του Noiz, ή ο "στυλοβάτης" του, γιατί πολύ απλά (όπως αναφέρθηκε από κάποιους) το ΝΟΙΖ είμαστε ΟΛΟΙ ΜΑΣ.

 

Απλά αναφέρουμε τα nicknames εκείνων των μελών των οποίων τα γραπτά διαβάζουμε συχνότερα/προσεκτικότερα.

Είτε επειδή γράφουν κάτι ουσιώδες, είτε επειδή γράφουν κάτι εντελώς επουσιώδες αλλά με τρόπο που μας εξιτάρει :) ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

in no particular order...

 

blue, spy, elavd, sf, eye/wow, longshadow, tgl, harilatron, evris.

 

Είναι οι posters που αν δω πως απάντησαν κάπου, σίγουρα θα ενδιαφερθώ να δώ τί έγραψαν...

 

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου