Προς το περιεχόμενο

Do it yourself πετάλια. Τι χρειάζομαι?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα ειμαι ενας αρχαριος απο pedals και προσπαθω να γινω σχετικος..

Λοιπον ειμαι πραγματικα περιεργος να δω αν μπορω να φτιαξω ενα δικο μου πεταλι..

Ενα wah  ας πουμε που θα  μου ηταν και πολυ χρησιμο..:D

Ειμαι μικρος θα πουν μερικοι θα ελεγαν να μην ασχολουμαι με τετοια αλλα εγω ειμαι περιεργος να μαθω..Λοιπον κατ' αρχας μπορειτε να μου γραψετε τι εργαλια θα χρειαστω για την κατασκευη και κατα δευτερον τι υλικα για το σιγκεκριμενο πεταλι??Και για αυτους που αντεχουν,μπορειτε να μου δωσετε τις οδηγιες??Δεν βιαζομαι να το φτιαξω γιατι θελω να το κανω αργα,σταθερα και σωστα  ;) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν ψαξεις εκει μεσα τα εχει ολα. Και στο τελος εχω κανει μια λιστα για τα απαραιτητα με τα λινκ απο το banzai, οποτε αν θες τσεκαρε την. Και γω τωρα ξεκινησα αλλα με το που ηρθαν τα πραγματα, χαλασε το κολλητηρι :'(

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα :D καλε το ξερω οτι το νοιζ δεν ειναι τετοιο μαγαζι απλα λαθος μου.παντος τα υλικα τα περνω απο οπουδηποτε δεν ειναι κατι ιδιαιτερο ετσι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο τι ειδα οταν εψαχνα εγω, τα περισσοτερα αν οχι ολα τα βρισκεις. Αλλα μιας και κουτι δεν βρισκεις σκεφτηκα να τα παραγγειλω ολα μαζι απο το Banzai. Λογικα και οι τιμες ειναι καλυτερες απο τις τιμες που θα βρεις εδω.

Και σε λιγο παραπανω απο μια βδομαδα ηρθαν απο Γερμανια.

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασε κ αυτό το thread. Το άνοιξα εγώ όταν είχα απορίες για τα πάντα κ η αλήθεια είναι ότι με βοήθησαν πολύ όλα τα παιδιά. ;D ;D

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=171060.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου