Προς το περιεχόμενο

Orange Tiny Terror ή Βlackstar HT-5;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θαναση το θεμα ειναι συγκεκριμενο......μεταξυ 2 ενισχυτων ...ο φιλος μπηκε σφηνα κατα λαθος.. .διαβασε το ολο πριν γραψεις..ευχαριστω

 

λολ λες να μην διαβασα 4ποστ ειχε!.. το θεμα ηταν συγκεκριμενο αλλα ο τιτλος σου ηταν πολυ ασαφης (ειναι στους κανονισμους του φορουμ να μην ανοιγουμε θεματα με ασαφης τιτλους) για προφανης λογους.

 

Για τον φιλο ειπα οτι αμα μπουν και αλλοι να γραψουν το διλημα τους για τον αγιο βασιλη μαλλον θα καταληξει στην παιδικη χαρα.

 

 

Τωρα στο θεμα σου θα προτιμουσα και εγω τον tiny terror.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κατ αρχην σ ευχαριστω για την προταση αλλα εχω μια απορια....τον Tinny Terror γιατι τον προτιμας??επειδη ειναι πορτοκαλί χρωμα???  ;)

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα δικα μου αυτια μου ακουγεται πιο αληθινος ο ηχος του απο το Blackstar, πιο ζεστος. Ειναι και θεμα γουστου βεβαια. Απο εμφανιση μιας και ειπες για το πορτοκαλι, οι orange δεν μου αρεσουν καθολου εμφανισιακα, τα κουμπια τους ειναι λες και ειναι κουζινα! ;D

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ηταν συγκεκριμενο αλλα ο τιτλος σου ηταν πολυ ασαφης (ειναι στους κανονισμους του φορουμ να μην ανοιγουμε θεματα με ασαφης τιτλους)

 

 

sorry θαναση, αλλα ποσο πιο συγκεκριμενος ηθελες να ναι ο τιτλος?

ο φιλος ειναι αναμεσα στον ταινι τερορ και τον μπλακ σταρ και ο τιτλος ειναι ''Orange Tiny Terror ή Βlackstar HT-5''

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry θαναση, αλλα ποσο πιο συγκεκριμενος ηθελες να ναι ο τιτλος?

ο φιλος ειναι αναμεσα στον ταινι τερορ και τον μπλακ σταρ και ο τιτλος ειναι ''Orange Tiny Terror ή Βlackstar HT-5''

 

Ο τιτλος ηταν "Μεγα διλημα τωρα με τον αγιο βασιλη'' ... τωρα αλλαξε.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry θαναση, αλλα ποσο πιο συγκεκριμενος ηθελες να ναι ο τιτλος?

ο φιλος ειναι αναμεσα στον ταινι τερορ και τον μπλακ σταρ και ο τιτλος ειναι ''Orange Tiny Terror ή Βlackstar HT-5''

Τον διόρθωσα εγώ. Τώρα, ας μείνουμε στο θέμα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry θαναση, αλλα ποσο πιο συγκεκριμενος ηθελες να ναι ο τιτλος?

ο φιλος ειναι αναμεσα στον ταινι τερορ και τον μπλακ σταρ και ο τιτλος ειναι ''Orange Tiny Terror ή Βlackstar HT-5''

 

Ο τιτλος ηταν "Μεγα διλημα τωρα με τον αγιο βασιλη'' ... τωρα αλλαξε.

 

 

Τον διόρθωσα εγώ. Τώρα, ας μείνουμε στο θέμα. :)

 

α, τοτε sorry!

λαθος μου!

απλα εχω προσεξει πως αν αλλαξει ο τιτλος στην μεση του θρεντ, τοτε αλλαζει απο το σημειο που εγινε η αλλαγη και κατω!

αλλα απο οτι φαινεται κανω λαθος...!

sorry ξανα!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

spiros 69 σορυ για την παρατυπια που θα κανω μιας και εχεις πει μονο αυτους τους δυο. Αλλα ριξε και μια ματια στους randall αν δεν θες αποκλειστικα κεφαλη μονο του οι τιμες ειναι περιπου ιδιες.

 

Παρεπιμπτοντως τι καμπινα θα χρησιμοποιησεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για να πω και γω την γνωμη μου, τον ταινι τερορ τον ειχα ακουσει οταν εψαχνα για ενισχυτη.....

για γκαραζ, βαβουριαρικα πραγματα που να φτανουν λιγο και ως το στοουνερ ειναι ο,τι πρεπει!

τωρα για μεταλ δεν ξερω.....!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου