Προς το περιεχόμενο

Bugera 1990 vs. Marshall MA 50W


nikos17m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για σας φιλοι συμφορουμιτες αυτη την περιοδο θελω να παρω ενισχητη και ειμαι αναμεσα σε 2 ενισχητες στον Bugera 1990 και στον νεο Marshall MA Series 50 Watts Head.Υπαρχουν καποια + και καπια - και στους 2.Ο Marshall ειναι 50 watts πραγμα που με βολευει ο ηχος του μου αρεσε πολυ αλλα υπαρχουν μονο demo απο το site της marshall και αυτο το θεωρω αρνητικο επισης ενα ακομα αρνητικο για μενα ειναι οτι ειναι made in vietnam.O Bugera απο την αλλη ειναι πιστο copy απο jcm 900 οποτε ξερω πως ακουγετε πανω κατω αλλα τα 120 watts μου πεφτουν πολλα και δεν ειναι και πολυ αξιοπιστος.

Θα ηθελα να ακουσω μερικες συμβουλες

Να και μερικα Videos

Marshall MA series

http://www.youtube.com/watch?v=_OqN9XH6cII

http://www.youtube.com/watch?v=ThVatPUF_2E

 

kai o Bugera

Ευχαριστω

Νικος

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σας φιλοι συμφορουμιτες αυτη την περιοδο θελω να παρω ενισχητη και ειμαι αναμεσα σε 2 ενισχητες στον Bugera 1990 και στον νεο Marshall MA Series 50 Watts Head.

 

Aν και δεν γνωριζόμαστε, σε ευχαριστώ πολύ! Τέτοιες ευγενικές χειρονομίες δεν βλέπεις κάθε μέρα.  :o :) Δεν θα προτιμούσα κανέναν τους αλλά από τη στιγμή που σου χαρίζουν κάτι δεν γκρινιάζεις...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι δεν καταλαβαινω εχω κανει καποιο λαθος στην συνταξη?

 

απλα το ''για σας'' οταν χαιρετας καποιον ειναι στην πραγματικοτητα ''γεια σας''.

το γεια αν θυμαμαι ερχεται κατ ευθειαν απο το υγεια!

αυτο που εγραψες πανω κατω παει να πει''για σενα φιλε μου θα αγορασω εναν ενισχυτη...''!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχααχααχ.Μου εχει ξανασυμβει και παλι αναριωτομουν γιατι επερνα τετοιες απαντησεις,γραφω γρηγορα και επειδη δεν εχω συνηθισει τα ελληνικα γτ παντα εγραφα greeklish κανω αρκετα ορθογραφικα λαθη.

Λοιπον και τωρα στο θεμα μας.

Ποιον απο τους 2 παραπανω θα μου προτεινατε?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν και δεν γνωριζόμαστε, σε ευχαριστώ πολύ! Τέτοιες ευγενικές χειρονομίες δεν βλέπεις κάθε μέρα.  :o :) Δεν θα προτιμούσα κανέναν τους αλλά από τη στιγμή που σου χαρίζουν κάτι δεν γκρινιάζεις...

 

 

χαχαχαχαχχαχαχααχαχαχαχ ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

η καλυτερη απαντηση που εχω διαβασει σε forum.....απαιχτο..........ρε θηριο ξυραφι το μυαλο σου ..και απο παρατηρητικοτητα.......100%....μπραβο ρε παιδες να ειστε καλα ;)

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου