Προς το περιεχόμενο

Laney Vc15 (made in...??)


Adno

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο  vc30 είναι 210 η 212 ;  είχα δεί έναν σε πολύ καλή τιμή στις αγγελίες αλλά είπα να κανω κουράγιο μήπως

πάρω κανα  fender που γουστάρω καιρο και δε μαζέψω μόνο laney . αλλα πολύ καλός τουλάχιστον ο vc15.

έχω παίξει με διάφορους στα στούντιο και κρατιέται πολύ καλά στις εντάσεις που παίζω , ακόμη και σε σχέση με πολύ ακριβότερους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλα πολύ καλός τουλάχιστον ο vc15.

έχω παίξει με διάφορους στα στούντιο και κρατιέται πολύ καλά στις εντάσεις που παίζω , ακόμη και σε σχέση με πολύ ακριβότερους...

 

που να τον ακουσεις τον vc-15 με eminence copperhead πανω του!

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάνω που 8α πόσταρα ερώτηση για ηχεία ... :)

τι είδος ηχείο είναι αυτό το  coperhead  ; σε λίγο καιρό θα τον δοκιμάσω σε  alinco blue  και σε v30.

Βασικά μου φάνηκε σε μία 4χ12 που τον είχα βάλει ότι είχε πιο πλούσιες αρμονικές .. έχει να κάνει με το 4 ή με το ότι ήταν 12 " ;

  επίσης μία 2χ12 έχει πιο vintage  ήχο απο μία 2χ12 και η δεύτερη καλύτερο  bass respond  η είναι μαλκιες αυτά και εξαρτάτε απ τη καμπίνα και τα ηχεία ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάνω που 8α πόσταρα ερώτηση για ηχεία ... :)

τι είδος ηχείο είναι αυτό το  coperhead  ;

εμενα μου ερχοτανε πολυ πριμος με και με ενοχλουσε το συγκεκριμενο του σκασιμο.

τωρα εχει σκασιμο με γεματο γλυκο smokey ηχο.ηρθε στα γουστα μου.για blues και classic rock μια χαρα.βεβαια το αλλο ηταν 15αρι και αυτο 75αρι.αλλο πραμα

 

papa don't take no mess!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου